X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мовний та етнічний склад населення.

Завантажити презентацію

Мовний та етнічний склад населення.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Мета уроку: 1. Сформувати знання про найбільші народи, найпоширеніші релігії та мови світу. 2. Ознайомитися з класифікацією країн за релігійним та національним складом населення. 3. Розвивати уміння працювати з картами атласу, аналізувати діаграми, співпрацювати у групах, оцінювати роботу один одного 4. Формувати толерантне ставлення до представників різних релігій і народів.

Слайд 3

Картографічна розминка Робота в групах

Слайд 4

Чи потрібні соціально-економічній географії знання про етнічний та релігійний склад населення?

Слайд 5

Релігії народів світу

Слайд 6

Релігія - це світогляд і світовідчуття та відповідна поведінка людини, що ґрунтується на вірі в існування надприродного.   Схема 1 ( атлас) Класифікація релігій (за чисельністю і поширенням)   Світові локальні інші - християнство - іудаїзм - тотемізм (2 млрд вірян) - (аборигени Австралії) а) - - шаманізм б) - (народи Сибіру) в) - іслам (1 млрд) а) б) - буддизм (~ 450 млн)  

Слайд 7

Презентації учнівських робіт

Слайд 8

Релігійні традиції та звичаї формують геополітичний образ цілих регіонів і країн світу

Слайд 9

Народи світу У сучасному світі від 3 до 5 тис. народів. 7 народів налічує більше 100 млн чол.: китайці – 1190 млн. хіндустанці – 265 млн. бенгальці – 225 млн. американці – 205 млн. бразілійці – 175 млн. росіяни - 150 млн. японці – 123 млн.