X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мотивація пізнавальної діяльності школярів за допомогою малюнка на уроках загальної географії

Завантажити презентацію

Мотивація пізнавальної діяльності школярів за допомогою малюнка на уроках загальної географії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мотивація пізнавальної діяльності школярів за допомогою малюнка на уроках загальної географії в 6 класі. Підготувала вч. Черницької ЗШ І-ІІ ст. Демедюк Н.С.

Слайд 2

ЗЕМЛЯ НА ПЛАНІ ТА КАРТІ. Азимут. В яких одиницях визначається азимут ? У яких межах може коливатися азимут? Підпишіть на малюнку азимути основних і проміжних сторін горизонту.

Слайд 3

Відносна та абсолютна висота точок місцевості. Рівень якого географічного об'єкта прийнятий за умовний нуль для визначення абсолютної висоти точок земної поверхні в Україні? Що таке відносна висота? Як її визначити за картою? Яку висоту визначають на плані місцевості?

Слайд 4

ЛІТОСФЕРА. Розріз земної кори. Визначте, чим відрізняється будова материкової земної кори від океанічної ? Поясніть, від чого залежить потужність земної кори? Які гірські породи залягають у нашій місцевості? Яке їх походження ? Де вони використовуються?

Слайд 5

Робота вітру на рівнині. Яку шкоду наносять пилові бурі сільському господарству ? Як люди борються з вітровою ерозією ? Як утворюються дюни ?

Слайд 6

Зовнішні і внутрішні сили Землі. ( Узагальнюючий урок) Запитання до теми. Додаток №1

Слайд 7

ГІДРОСФЕРА. Утворення островів.