X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Молдова

Завантажити презентацію

Молдова

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Молдова Культурні об'єкти та традиція народу

Слайд 2

Презентація приготовлена з метою ознайомлення учнів зі традиціями та визначними місцями Молдови

Слайд 3

План: Гостинність Молдови Національний одяг Весільні традиції Виноробство Кухня Національний музей історії Молдови Національний музей образотворчого мистецтва Республіки Молдови Висновок

Слайд 4

Гостинність Молдови Молдова - європейська країна з багатою історією та культурою. Народні традиції є невід'ємною частиною культурної спадщини. Основна характерна риса молдавського народу - це гостинність. У Молдові будь-якого гостя приймають тепло і щиро. У господаря завжди знайдеться склянка хорошого молдавського вина, а у господині - найсмачніші страви. Гостей, як правило, запрошують в "Каса маре" - гарно прибрану кімнату, де святкуються всі важливі події і проходять сімейні свята. А свят у Молдові багато. Участь у них може брати кожний.

Слайд 5

Національний одяг Традиційний молдавський жіночий одяг складається з білої орнаментованою сорочки, багато клинової спідниці, полотняного фартуха і хустки. Одяг чоловіків включає білу сорочку, штани, суконний жилет або хутряну безрукавку, баранячу шапку і саморобне взуття зі шкіри. Невід'ємною частиною костюма є тканий вовняний пояс червоного, зеленого або синього кольору, довжиною до 3 метрів. Деякі деталі народного одягу збереглися до сьогоднішнього дня: хутряні та сукняні безрукавки, баранячі шапки.

Слайд 6

Весільні традиції Молдавська весілля починається з традиційного викупу нареченої. У призначений день ошатно одягнений наречений їде за нанашамі(батьки та родочи молодих). Якщо весілля відбувається в місті, і наречена живе в багатоквартирному будинку, то краще зняти підходящий номер в готелі, в якому наречена і буде чекати приходу нареченого. По дорозі до нареченої, і навіть коли вже наречений з нареченою рука об руку йдуть у ЗАГС або в церкву, що зустрічаються на шляху діти норовлять вилити відро води під ноги. Цей звичай символізує перешкоди на шляху до щастя. У відповідь наречений теж повинен дати їм кілька монет.