X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Малайзія"

Завантажити презентацію

"Малайзія"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Державний прапор Державний герб

Слайд 2

Серед країн басейнів Індійського і Тихого океанів лідируючі позиції стрімко завойовує оточена тропічними водами чотирьох морів Малайзія. Любителі активного відпочинку чудово поєднують тут пляжний відпочинок і дайвінг, етнологічні та історичні екскурсії, походи будь-якої категорії складності. Малайзія славиться не тільки своїми курортними, але й історичними зонами, унікальними пам'ятками культури - у буйною тропічної зелені приховані сотні стародавніх храмів і культових споруд. Але будь-які рукотворні пам'ятки Малайзії повністю затьмарюють шедеври, створені природою. За оцінкою фахівців, тваринний і рослинний світ в тутешніх водах значно багатше і різноманітніше, ніж у Тихому океані. Величні коралові рифи, морські водорості, гігантські молюски та численні тропічні риби забарвлюють собою морські глибини в усі кольори веселки. Візитна картка Малайзії - п'ять її морських заповідників (Marine Parks), де створені спеціальні зони для наукових досліджень, екскурсій і відпочинку. Морський заповідник штату Кедах - «Пулау-Пайар марині парк» - розташований в протоці Мелака в західній Малайзії. Тут на невеликій глибині знаходиться кораловий парк, де можна побачити практично всі види різнокольорових м'яких коралів, що зустрічаються в Малайзії. А кришталевої чистоти вода робить це місце ідеальним для проведення підводної фото і відеозйомки. У декількох морських миль звідси, на острові Лангкаві, знаходиться найбільший в Азії акваріум «Підводний світ Лангкаві», в якому містяться більше 5 тис. видів морських і прісноводних мешканців. Для бажаючих познайомитися з підводним світом, залишаючись при цьому сухими, проводяться екскурсії навколо острова на човнах з прозорим дном. Своєю незайманою природою, білосніжними піщаними пляжами і багатим життям глибин морські заповідники Малайзії здатні вразити найвибагливішого туриста. У заповідниках є і готелі міжнародного класу, і безліч будиночків і шале на березі, які можна зняти за помірну плату. При бажанні можна розбити і наметовий табір, отримавши попередньо дозвіл в управлінні рибальства. Для любителів пікніків на березі встановлені столи, мангали та душові кабіни. До речі, коралові рифи - національне надбання країни, вони охороняються законом, і за їх пошкодження загрожує великий штраф.

Слайд 3

Мала йзія — країна в Південно-Східній Азії, складається з двох частин, розділених Південно-Китайським морем. Західна Малайзія (або Материкова Малайзія) на Малайському півострові складається з 11 штатів і двох федеральних територій, межує з Таїландом на півночі і з Сінгапуром на півдні, до Сінгапуру веде дамба через протоку Джохор. Східна Малайзія складається з федеральної території Лабуан і двох штатів Сабах і Саравак, що займають північну частину острова Борнео. Ці штати межують з Індонезією і з султанатом Бруней Даруссалам. Малайзія стала англійською колонією в 1826. У 1963 була сформована Федерація Малайзія, включаючи Малайю, Сінгапур (отримав незалежність 9 серпня 1965 р.), Сабах і Саравак. Малайзія це федерація, яка складається з 13 штатів, одинадцять з яких знаходяться на Малайському півострові, а два — на острові Борнео.