X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Мадагаскар"

Завантажити презентацію

"Мадагаскар"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мадагаскар

Слайд 2

Мадагаскар — невеликий «континент», розташований в 400 кілометрах від Африки, — є одним із найбільших островів на планеті. 

Слайд 3

У 1500 році португальський мореплавець Дієгу Діаш зі своєю флотилією прямував до Індії, в результаті шторму вони збилися з курсу. Так було відкрито унікальний тропічний острів в Індійському океані. Острів Мадагаскар — справжня екзотика, дика природа з океаном, горами, джунглями. На острові можна побачити неповторні гейзери, чимало водоспадів, красиві озера, утворені в кратерах згаслих вулканів. 

Слайд 4

Природа острова Мадагаскар унікальна. Тільки тут розташоване царство лемурів, яке налічує кілька десятків видів. Лемури є символом острова і національним надбанням. Прабатьки мавп — лемури — довірливі, соромливі і миролюбні. У результаті нічного способу життя їхні очі стали дуже великими. Розміри лемурів коливаються — від мишачого лемура до гігантського мегалодапіса, який досягає розмірів з горилу. 

Слайд 5

У них смугастий чорно-білий хвіст, і розміром вони з домашню кішку. Ката живуть у зграях, в яких верховенство належить самкам. Безперечний факт, що матріархат на Мадагаскарі поширюється і на мешканців острова.  Найпопулярніший представник лемурів — котячий лемур ката.

Слайд 6

Корінні жителі Мадагаскару вірять у містику. Вони вважають, що лемурами стають душі померлих людей. Саме тому до лемурів ставляться трепетно і дбайливо. І вважається, що вбивши лемура, можна занапастити уособлення рідних. За звичаями місцевого населення, кожне дерево, озеро носить своє ім'я, значення, зміст і силу. Біля священних місць — а таким може бути будь-яке водоймище, дерево або галявина — діють дуже суворі правила: не вживати свинину і не з'являтися жінкам у штанах.