X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Культура США"

Завантажити презентацію

"Культура США"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

КУЛЬТУРА СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ АМЕРИКИ

Слайд 2

Слайд 3

Мова формувалася в Америці не так як в Англії - вимова, словниковий запас дещо різняться. Причина в наступному: багато слів, прислівників американці запозичили у переселенців, індіанців, які населяли тоді їхні землі. У зв'язку з цим з'явився вираз «американська мова».

Слайд 4

Слайд 5

США є однією з найбільш релігійних країн розвиненого світу. Церква сьогодні має велике значення в свідомості і життя американця, хоча воно постійно скорочується. При церквах часто діють спортивні, інтелектуальні, освітні структури, а будівля самої церкви може здаватися в оренду Релігія в США

Слайд 6

Музика США Формування музичної культури США почалося наприкінці XVII в. і відбувалося під впливом історичних особливостей розвитку країни і складного національним складу населення. Принесені на нову землю музичні традиції Європи, Африки, пізніше Азії перепліталися разом, утворюючи нову музичну культуру.

Слайд 7

Луі Армстронг Дюк Еллінгтон

Слайд 8

Слайд 9

Елвіс Преслі Чак Берри

Слайд 10

Майкл Джексон Мадонна

Слайд 11

Джимми Хендрикс Елла Фітцджеральд

Слайд 12

American Music Awards (AMA) - одна з найголовніших церемоній музичних нагород США. Проводиться з 1973 року. Дана премія фактично є основним конкурентом премії Grammy, а також і інших музичних нагород

Слайд 13

«Греммі» (англ. Grammy) - музична премія Американської академії звукозапису, заснована Асоціацією звукозаписних компаній США 14 березня 1958

Слайд 14

Кіноіндустрія США

Слайд 15

Кінематограф США — цим терміном позначають кіноіндустрію США, найбільшу у світі, і зосереджену, головним чином, в околицях містечка Голлівуд (поблизу Лос-Анджелеса, штат Каліфорнія), в якому знаходяться офіси та знімальні павільйони найбільших кінокомпаній США. Індустрія кіно також добре розвинена у місті Нью-Йорк та у штаті Флорида.

Слайд 16

Голлівуд (англ. Hollywood) — район міста Лос-Анджелес, який лежить на північному сході від центра міста штат Каліфорнія. Традиційно Голлівуд асоціюється з американською кіноіндустрією, тому що в цьому районі є багато кіностудій, та проживає багато відомих кіноакторів.

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

«Metro-Goldwyn-Mayer» - американська медіакомпанія, спеціалізується на виготовленні та прокаті кіно- і відеопродукції. Власник ряду найбільших голлівудських кіностудій. У скарбниці кінокомпанії на березень 2009 року — 205 нагород «Оскар», із них 15 — за найкращий фільм.

Слайд 21

Слайд 22

Warner Bros. Entertainment, Inc., також відома як Warner Bros. Pictures — американська компанія, один з найбільших концернів з виробництва фільмів і телесеріалів; філія групи компаній Time Warner з офісом у Каліфорнії (США).

Слайд 23

Слайд 24

«О скар» — найпрестижніша нагорода в кінематографі США та щорічний приз із багатьма номінаціями. Вручається з 1929 року Американською академією кіномистецтва, створеною Луїсом Маєром з кіностудії Metro-Goldwyn-Mayer у 1927. Сам приз — позолочена статуетка, знана з 1939 як «Оскар».

Слайд 25

Голлівудська Алея Слави — тротуар вздовж Голівудського бульвару і Вайн-стріт у Голлівуді (Лос-Анджелес, Каліфорнія, США), в якому вкладено більше 2 600 п'ятикутних зірок з іменами знаменитих людей та вигаданих персонажів за їхній внесок в індустрію розваг

Слайд 26

Університети США

Слайд 27

Ліга плюща (англ. Ivy League) — асоціація восьми найстаріших американських університетів. Назва походить від гілок плюща, що обвивають старі будівлі у цих університетах. Вважається, що члени ліги відзначаються високою якістю освіти та певним снобізмом щодо інших американських університетів.

Слайд 28

Слайд 29

Колумбійський університет

Слайд 30

Корнелльський університет

Слайд 31

Гарвард

Слайд 32

Прінстонський університет

Слайд 33

Пенсильванський університет

Слайд 34

Єльський університет

Слайд 35

Браунський університет

Слайд 36

Дартмутський університет

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія