X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Кримські гори"

Завантажити презентацію

"Кримські гори"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Кримські гори

Слайд 2

Географічне положення КРИМСЬКІ ГОРИ — гірська система на півдні Кримського півострова. Простягається на 180 км. з пд.-зх. на пн.-сх., від мису Фіолент поблизу Севастополя до мису Іллі біля м. Феодосії.

Слайд 3

Гірські масиви Ай-Петринська яйла Бабуган-яйла Ялтинська яйла Нікітська яйла Гурзуфська яйла Чатирдаг-яйла Карабі-яйла Долгоруківська яйла

Слайд 4

Найвищі вершини Роман-Кош 1545 Демір-Капу 1540 Зейтин-Кош 1537 Кемаль-Егерек 1529 Еклізі-Бурун 1527

Слайд 5

Геологія Кримські гори є великим антиклінорієм, що є частиною альпійської складчастої області. Ядро його складається із порід мезозою — глинистих сланців, піщаників, конгломератів і вапняків.

Слайд 6

Клімат Клімат нижньої частини схилу Яйли — середземноморського типу, з м'якою зимою та теплим літом. Літо і осінь сонячні. Річна кількість опадів 600 мм (максимум — взимку), на схід — менше. На плато Яйла літо прохолодне, зима м'яка, річна сума опадів — до 1200 мм, на сході — 500—700 мм, сильні вітри. Максимум опадів на заході — взимку, на сході — влітку.

Слайд 7

Рослинність Рослинність Криму розташована у чотирьох поясах: пояс можжевелово-дубових лісів і кущів, пояс сосни кримської, пояс букових лісів, граба і сосни, пояс гірських лугових степів.

Слайд 8

Рослинність 1. Дубово-ялицеві ліси (шиблякі). 2. Лісостеп. 3. Кримська сосна і дуб. 4. Зона широколистих лісів. 5. Кримський бук. 6. Альпійські луки (яйла).