X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Космос

Завантажити презентацію

Космос

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Океан бездонний, океан безкрайній, Безповітряний, темний і надзвичайний, У ньому живуть Всесвіти, зірки і комети, Є і жилі, може бути, планети…. Космос

Слайд 2

1.Зупинка «Сонце» -Сонце від Землі знаходиться дуже далеко. Так далеко, що до Землі доходить тільки частина його тепла. Сонце — потужне джерело енергії, яку воно постійно випромінює в усіх ділянках спектра електромагнітних хвиль — від рентгенівських і ультрафіолетових променів до радіохвиль.

Слайд 3

Це випромінювання сильно впливає на всі тіла Сонячної системи: нагріває їх, позначається на атмосферах планет, дає світло й тепло, необхідні для життя на Землі. Водночас Сонце — найближча до нас зоря, в якої, на відміну від усіх інших зірок, можна спостерігати диск, і за допомогою телескопа вивчати на ньому дрібні деталі, розміром до кількох сотень кілометрів.

Слайд 4

Навколо нашої зірки – Сонця – обертаються планети, і разом із ним вони утворюють Сонячну систему.

Слайд 5

2.Зупинка « Планети» 1) Меркурій — найближча до Сонця планета. Меркурій належить до земного типу планет. Після позбавлення Плутона статусу планети, Меркурій є найменшою планетою Сонячної системи. Меркурій найшвидше обертається навколо Сонця, тому і зветься ім’ям крилатого бога, що дуже швидко пересувається за допомогою крилатих сандалій.