X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Королівство Швеція

Завантажити презентацію

Королівство Швеція

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Королівство Швеція Konungariket Sverige

Слайд 2

Загальні відомості Швеція заснована – близько 900 року Офіційна мова - шведська Столиця - Стокгольм Форма правління - конституційна монархія На чолі держави – Король- Карл XVI Густав та Прем’єр-міністр – Фредерик Райнфельд Територія - 449 964 км² Населення - 9 354 426 чол. Валюта - Шведська крона (SEK)

Слайд 3

Географічне положення Швеція — держава в Північній Європі, розташована в Східній і Південій частині Скандинавського півострову. На заході Швеція межує з  Норвегією, на північному сході — з Фінляндією, а зі сходу й півдня її омивають води Балтійського моря і Ботнічної затоки. На півдні протоки Ересунн, Каттегат і Скагеррак  відокремлюють Швецію від Данії. До складу Швеції входять два великих острови в Балтиці — Готланд та Еланд.

Слайд 4

Система влади Глава держави — король. Однак Швеція є конституціоною монархією, тому король має обмежену владу. Держава управляється урядом на чолі з прем’єр-міністром, який обирається парламетом—рейхстагом.

Слайд 5

Геологічна будова і корисні копалини Видобувна промисловість представлена видобутком і збагаченням залізної руди, міді, свинцю, цинку і сульфідних руд. Швеція — головний експортер залізної руди в Європі.

Слайд 6

Економіка Швеції Швеція відома плеядою фірм зі світовою популярністю — Saab, Scania, Volvo, Ericsson, Electrolux,IKEA, Alfa. Перебуває на першому місці по виробництву підшипників. У країні високий рівень інновацій, високорозвинена інфраструктура, відмінний стан техніки, добре освічений персонал, що володіє англійською мовою.

Слайд 7

Населення Крім шведів у Швеції проживає більше 17 тисяч саамів,понад 50 тисяч корінних фінів, а також 450 тисяч етнічних фінів, що імігрували  в країну протягом ХХ століття. Швеція, будучи ще в XX столітті країною еміграції, у сучасний період перетворилася у країну,насамперед імміграції. Сучасне шведське суспільство можна по праву назвати мультикультурним.