X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Колообіг речовин і енергії як основні системоутворювальні чинники

Завантажити презентацію

Колообіг речовин і енергії як основні системоутворювальні чинники

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Колообіг речовин і енергії як основні системоутворювальні чинники. Вплив антропогенних чинників на колообіги речовин, енергії та інформації.

Слайд 2

Колообіг речовин і енергії є ландшафтоутворювальними чинниками Колообіг речовин і енергії є ландшафтоутворювальними процесами. оскільки до них залучені всі компоненти ландшафту чи природного середовища. У результаті надмірного антропогенного впливу, надходження в навколишнє середовище продуктів техногенезу у процеси колообігів залучається все більше нових речовин.

Слайд 3

Із надр Землі щорічно видобувають 120-140 млрд тонн корисних копалин, із яких тільки 10% реалізується в необхідну для людей продукцію Так, із надр Землі щорічно видобувають 120-140 млрд тонн коризних копалин, із яких тільки 10% реалізується в необзідну для людей продукцію. Решта видобутих речовин потрапляє в геосистеми і залучається в процеси колообігів.

Слайд 4

Словничок: Біогеохімічний цикл – це незамкнутий і незворотний процес колообігів речовин і потоків енергії між компонентами біосферної цілісності Біогеозімічний цикл – це узагальнююче пояснення колообігів. БЦ включає колообіги хімічних елементів з неорганічної природи через тваринні і рослинні організми назад у неорганічну природу. Відбувається з використанням сонячної енергії і енергії хімічних звязків.