X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Кислотні опади: причини виникнення, наслідки"

Завантажити презентацію

"Кислотні опади: причини виникнення, наслідки"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Кислотні опади: причини виникнення, наслідки. Виконала:

Слайд 2

Життя на нашій планеті цілком і повністю залежить від води. Якби одного разу вона раптово зникла, то Земля перетворилася б на мертву планету Найчастіші причини виникнення кислотних дощів: Хімічні заводи викидають відходи у ріки й отруюють воду, яка розносить отруйні речовини і по інших водойм Вихлопні гази насичують повітря шкідливими летючими речовинами, які взаємодіють з водяними парами і повертаються на землю разом з опадами. Ось так і утворюються кислотні дощі, згубні для всього живого.

Слайд 3

Чому ж саме “Кислотні дощі"? Згідно з даними статистики, в різних куточках нашої планети випадали дощі, кислотність яких перевищувала норму в тисячу і більше разів. Кислотні дощі (так само як і інші види опадів) отримали таку назву за високого вмісту кислоти. Наприклад, рівень 02 сигналізує про те, що кислотність досягла максимуму, 7 - що вона нейтральна. Нормальний показник для опадів - близько 5,6 pH. Із зменшенням цієї цифри кислотність зростає. Пройшовши рубіж в 5,5 pH, дощ стає кислотним.

Слайд 4

Кислоні дощі загрожують життю всіх мешканців морів і річок: через них регулярно гине велика кількість риб і молюсків. У небезпеці опиняються і тварини, які п'ють з відкритих водойм. Вода з високим вмістом кислоти повільно вбиває їх зсередини. Як же впливають такі дощі на водойми та ліси?

Слайд 5

Слідом за водоймами починають страждати лісу. Кислотні дощі швидко підривають природний захист листя, які стають беззахисними перед комахами і руйнівними мікроорганізмами. У результаті гинуть цілі ліси, а це означає, що тисячі диких тварин позбавляються природного середовища проживання. Зменшення лісових масивів згубно позначається на атмосфері Згубний вплив на ліси. А значить повітря швидше забруднюється і повільніше очищається через те, що зникає основне джерело кисню!

Слайд 6

Нажаль впливають.. Здоровий грунт багатий биогенами , які роблять його родючим. Кислотні дощі витравлюють біогени , і грунт стає непридатною для землеробства. Цілі поля стають пустельними . Сподіваюсь на грунт та на велетнів такі як гори ці дощі не впливають?