X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ірландія

Завантажити презентацію

Ірландія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ірландія

Слайд 2

Ірла ндія (ірл. Poblacht na hÉireann, англ. Republic of Ireland) — держава в північно-західній Європі на 5/6 території о. Ірландія, що був поділений 1921 року. Вираз „Республіка Ірландія” (ірл. Poblacht na hÉireann) є лише характеристикою держави, проте не її назвою.

Слайд 3

Суходолом межує з Північною Ірландією, що перебуває під владою Об'єднаного Королівства. З півдня, заходу і півночі омивається водами Атлантичного океану, а на сході її відділяє від Великобританії Ірландське море.

Слайд 4

Ірландія займає 55-е місце у світі за розміром ВВП, 14-те в розрахунку ВВП на одну особу, а також 5-е місце в Індексі розвитку людського потенціалу. Країна має високі показники в системі освіти, політичній свободі й дотриманні громадянських прав, свободі преси та економічній свободі.

Слайд 5

Країна має розвинуту економіку, орієнтовану на послуги й високі технології. Є членом Європейського Союзу, ОЕСР й ООН. Проте Ірландія проголосила військовий нейтралітет, отже не входить до НАТО.

Слайд 6

Прапор Ірландії Герб Ірландії

Слайд 7

Будівля парламенту

Слайд 8

Дякую за перегляд

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія