X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Географічні дива

Завантажити презентацію

Географічні дива

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Річка Каньо-Крісталес  Місцеві жителі називають її Рікою п'яти кольорів, оскільки в її ложі зустрічаються п'ять різних кольорів: червоний, блакитний, чорний, жовтий і зелений. Всі ці кольори - продукт життєдіяльності великої кількості водоростей. Насиченість кольорів, залежно від пори року, або посилюється, або слабшає. Cano Cristales знаходиться в горах Колумбії, в De La Macarena і багато хто вважає, що це найкрасивіша річка у світі. З цим можна посперечатися, та можна й погодитися. Але те, що це найзагадковіша річка, не викликає сумнівів ні в кого. Якщо приїхати в сухий сезон, ви не знайдете річки - тільки сухе випалене сонцем русло. Якщо приїхати сюди навесні, в сезон дощів - побачите бурхливий потік, який змиває все на своєму шляху. Але якщо вгадати момент, і приїхати на самому початку весни - річка Cano Cristales постане перед вами у всій своїй красі, переливаючись всіма кольорами веселки.

Слайд 4

Води колумбійської річки Каньо Крісталес дуже чисті, якщо придивитися - можна з легкістю побачити її дно. Риба в цій річці не водиться, бо тут унікальні характеристики русла. У ложі цієї річки можна зустріти кілька кольорів: червоний, жовтий, чорний, блакитний, а також зелений. Всі ці вищеописані кольори є продуктом життєдіяльності великої кількості водоростей, кольори змінюються в залежності від пір року.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13