X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Фантастичні місця нашої планети

Завантажити презентацію

Фантастичні місця нашої планети

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Фантастичні місця нашої планети

Слайд 2

У фантастичних фільмах часто можна побачити неймовірні сцени: острови, які літають в небі, або будиночки ельфів, побудовані на деревах. Але світ, в якому ми живемо, також сповнений фантастичних місць та дивних природних утворень, які вражають уяву. Хоча люди змінили цей світ до невпізнання, та не всі унікальні природні місця вже втрачені. Дивовижні гори, бірюзова вода, вражаючі острови — наша планета насправді багата місцями, від яких перехоплює подих.

Слайд 3

Острови Пхі-Пхі, Таїланд Острови Пхі-Пхі знаходяться в Таїланде, між великим островом Пхукет і західнимм побережжям Андаманського моря. Більша частина з цих островів — це не просто гострі скелі, що височать з океану. Світло бірюзова вода та густа тропічна зелень перетворює це місце справжнім раєм на Землі…

Слайд 4

Слайд 5

Кратер Ньїрагонго, Конго Вулкан Ньїрагонго — це унікальний вулкан з крутими схилами, який знаходиться в Демократичній республіці Конго. Всередині кратера цього вулкану виникло озеро лави, яке постійно бурлить та піниться, заповняючи нічне небо неприродним червоним світлом. Він наносить непомірні втрати селам та містам,які знаходяться поблизу,через виверження вулкану, від отруйних газів та інших смертельних форм сейсмічної активності.

Слайд 6

Слайд 7

Арка Бери Хед, Ньюфаундленд, Канада

Слайд 8

Ця монументальна арка знаходиться на маршруті Спурвінк (Spurwink Trail) вздовж стежки Іст Коаст в канадській провінції Ньюфаундленд. Арка вражає своєю масивністю, вона настільки грандіозна, що на її поверхні виріс цілий гай. Будьте обережні, коли будете підходити до арки, бо стежка до неї огинає дуже стрімкі скелі.

Слайд 9

Памуккале, Туреччина Вода,що витікає з гарячих джерел, і карбонатно-кальцієві осади на великих уступах надають Памуккале вражаючого вигляду, а в ясні сонячні дні відображення неба додає воді диво- вижного голубого кольору. В результаті, ця місцевість чимось нагадує зачарований крижаний палац, хоча температура тут цілком комфортна.

Слайд 10

Слайд 11

Пура Танах Лот, Балі Пура Танах Лот — це храм, розташований на скелястому гребені,що виступає з острова Балі. Це дивовижне місце, силует якого, з певного ракурсу, нагадує казковий корабель. Добратися до храму можна лише через вузький перешийок. По легенді це було священе місто, побудоване індуїстським брахманом, яке охоронялось гігантською змією, створеною з шарфа брахмана.

Слайд 12

Слайд 13

Гори Тяньцзу, Китай Ці гори представляють собою гігантські шпилі, висотою в кілька сотень метрів, прикрашені пишною рослинністю. Здається, що вони не підвладні законам гравітації, нагадуючи плаваючі моноліти з фільму Аватар. Гори розташовані в Национальному парку Чжанцзяцзе, в північній провинції Хунань,і є визнаним Об`єктом Всесвітньої спадшини ЮНЕСКО. Балансуючі видовжені гори є результатом багаторічної ерозії, яка виникла через розширення криги взимку.

Слайд 14

Слайд 15

Басейн-заповідник Гамільтон, Техас, США Басейн-заповідник Гамільтон — це природний басейн, що утворивсяся тисячі років тому в результаті сильної ерозії. Сам басейн наповнений дивовижною смарагдовою водою, облямованою вапняковими гірськими породами, вкритими густою папороттю та мохом. З стрімкої скелі спускається 15-ти метровий водоспад, який ніколи повністю не висихає, навіть в найбільш посушливі періоды.

Слайд 16

Слайд 17

Лас-Канадас, Тенерифе, Канарські острови Кальдера Лас-Канадас — це ряд вулканів, які представляють собою дивовижну вулканічну пустош. Пустинний скельний грунт палає жаром, він помережаний фумаролами — тріщинами та отворами, які викидають отруйні гази. Нерівний рельєф та гострі скельні відсло- нення створюють вражаючі майже марсіанські пейзажі.

Слайд 18

Слайд 19

Мачу-Пікчу, Перу Існує безліч цікавих руїн по всьому світу, але Мачу-Пікчу є в цьому сенсі культовим місцем. Розтащаване високо в горах Перу, посред тропічного лісу; Це місце просто вражає своєю красою. Колись він представляв собою найбільш вражаюче творіння імперії інків, його гігантські стіни, терраси та рампади, здається, були висічені природним шляхом, нагадують балюстраду з безкінечних скельних уступів. До 1911 року про існування цього місця навіть не підозрювали, допоки американський історик Хайрем Бінгхем не віднайшов його.

Слайд 20

Слайд 21

Метеори, Греція Метеори представляють собою монастирський комплекс в центральній Греції, який розмістився на вершинах скель, висота яких досягає до 600 м над рівнем моря. ці монастирі були побудовані в майже неможливих умовах, практично при повній відсутності доріг; Це справжнє досягненя мистецтва та яскравий приклад архітектури з створення досконалого місця усамітнення, медитації та молитви.

Слайд 22

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія