X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Єллоустонський національний парк"

Завантажити презентацію

"Єллоустонський національний парк"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Робота Учениці 11 класу Зіменко Марини

Слайд 2

Слайд 3

Національний парк Йеллоустон, або Єллоустонський національний парк (англ. Yellowstone National Park) - міжнародний біосферний заповідник, об'єкт Світової Спадщини ЮНЕСКО, перший в світі національний парк (заснований 1 березня 1872). Знаходиться в США, на території штатів Вайомінг, Монтана і Айдахо. Площа парку - 898,3 тис. га.

Слайд 4

Йеллоустонский национальный парк

Слайд 5

У парку росте близько двох тисяч видів рослин, зустрічаються кілька сотень видів ссавців, птахів, плазунів і риб, у тому числі що знаходяться під загрозою знищення. Велика частина території покрита лісом, менша - степом. Щороку трапляються лісові пожежі; близько. третини всіх лісів вигоріло в результаті катастрофічних пожеж 1988 року

Слайд 6

Йеллоустоунський національний парк Нижній Водоcпад та каньйон річки Йеллоустон

Слайд 7

Бізони на гарячому джерелі

Слайд 8

Єллоустонський національний парк є одним з найбільш відвідуваних в США. З 1960-х років його щорічно відвідують не менше двох мільйонів туристів. У 2006 році парк відвідали 2870295 чоловік. Дев'ять готелів (2238 номерів), магазини, заправні станції і більшість кемпінгів управляються концесіонерами парку, на підприємствах яких у піковий період (влітку) зайняті 3700 осіб. Крім них у парку працюють 800 постійних і сезонних працівників Служби національних парків США.

Слайд 9

На фото гейзер Біхайв (Beehive Geyser). Гейзер вивергається протягом 5ти хвилин, струмінь води викидається на висоту близько 60 метрів.

Слайд 10

гейзер Замок. Castle Geyser вивергається кожні 10-12 годин, викидаючи в небо окріп протягом 20 хвилин, на висоту близько 27 метрів.

Слайд 11

Гейзер Великий Фонтан (Great Fountain Geyser)

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

По території національного парку проходить гірський хребет, що робить його ландшафти особливо мальовничими. Високий гірський масив перетинають кілька річок, які спадають з його плечей численними водоспадами висотою до ста метрів. На величезній території парку знаходяться озера, річки, каньйони і печери. Озеро Йеллоустоун, одне з найбільших високогірних озер в Північній Америці, розташоване в центрі Єлловстонській кальдери, найбільшого супервулкана на континенті.

Слайд 15

У Єллоустонському парку, розташованому на міжгірському плато, оточеному вершинами Скелястих гір, можна побачити як дихає земля, почути гул піднімаються до поверхні і вириваються з земної тверді потоків гарячих вод. Можна відчути, як разом з пінними струменями гейзерів вивільняються потужні енергетичні потоки, що переповнюють долини, і усвідомити велич природи і її Творця. Побувавши тут, ви отримаєте величезну естетичну насолоду і прекрасний емоційний заряд. Краса парку напевно перевершить всі ваші очікування.

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія