X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дослідження океану та Арктики в цілому. Особливості рельєфу дна

Завантажити презентацію

Дослідження океану та Арктики в цілому. Особливості рельєфу дна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Північний Льодовитий океан

Слайд 2

Бліцопитування Із природними особливостями яких океанів ви вже ознайомилися? 2) Який океан Землі найбільший за площею? Найменший? 3) Що називають Арктикою? 4) Що вам відомо про дослідження Арктики?

Слайд 3

План урока 1. Географічне положення та розміри Північно-Льодовитого океану. 2. Історія дослідження океану. 3. Особливості будови дна океану. 4. Клімат та водні маси Північно-Льодовитого океану. 5. Органічний світ Північно-Льодовитого океану. 6. Ресурси океану. 7. Екологічні проблеми Північно-Льодовитого океану.

Слайд 4

Географічне положення (Робота в парах) За картами атласу самостійно визначте особливості географічного положення Північно- Льодовитого океану.

Слайд 5

Географічне положення

Слайд 6

Робота з атласом За картами атласу визначте: а) моря та найбільші затоки Північного Льодовитого океану; б) де і як Північний Льодовитий океан сполучається з Атлантичним і Тихим океанами. Бесіда Укажіть відмінності географічного положення Північного Льодовитого океану порівняно з географічним положенням Атлантичного і Тихого океанів.

Слайд 7

Досліджувати Північно-Льодовитий океан завжди було справою складною й небезпечною . Наприкінці XVІІІ ст. за результатами плавання російської експедиції Вітуса Беринга було складено достовірну карту західної частини океану. Перші відомості про природу навколо-полярних областей було здобуто завдяки дрейфу судна нор