X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Діяльність людини і сучасний стан біосфери

Завантажити презентацію

Діяльність людини і сучасний стан біосфери

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Причиною багатьох проблем, що нині стоять перед людством, є швидке збільшення населення нашої планети За підрахунками вчених у 7 тис. до н.е. населення Землі не перевищувало 10 млн.чол Нині у світі 6.8 млрд.осіб. У 2030р. – 9 млрд.чол. Можливо демографічний вибух пов’язаний з ресурсозабезпеченістю.

Слайд 5

- це зменшення товщі ґрунтового верхнього родючого шару внаслідок розмивання водою або видування вітром.

Слайд 6

Зростання населення Землі та стрімкий розвиток промисловості супроводжується інтенсивним розвитком міст, зокрема появою велетенських міст – МЕГАПОЛІСІВ. ПРОБЛЕМИ: - руйнування природних екосистем; - забруднення промисло - вими та побутовими відхо - дами; - інтенсивний рух транспорту.

Слайд 7

Протягом останніх 10 тис. р. унаслідок діяльності людини площа лісів на планеті скоротилася до 1/3 І навіть тепер, коли людина починає усвідомлювати катастрофічні наслідки, площі лісів щорічно скорочуються на 17 млн га.

Слайд 8

Зростання населення Землі та інтенсивний розвиток промисловості загострюють проблему енергоресурсів.Ця проблема тісно пов’язана з екологічним станом. Світове використання основних енергоресурсів

Слайд 9

Слайд 10