X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Демократична Республіка Конго"

Завантажити презентацію

"Демократична Республіка Конго"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Демократична Республіка Конго, колишній Заїр - держава в центральній Африці, що межує з Республікою Конго, Центрально-Африканською Республікою, Суданом, Угандою, Руандою, Бурунді, Танзанією, Замбією, Анголою, у тому числі з ангольським анклавом Кабінда. Населення - 60,09 млн. чол. (2005, оцінка). Столиця - Кіншаса Площа - 2,345 млн. кв. км. Адміністративно-територіальний розподіл – 26 провінцій. Основні мови - французька (офіційна), киконго, чілуба, лингала і суахілі. Основні релігії: християнство, традиційні африканські вірування та іслам. Грошова одиниця: конголезький франк. Отримала незалежність 30 червня 1960 року Дипломатичні відносини між Україною та Демократичною Республікою Конго встановлені у 1999 році.

Слайд 3

Природно-кліматичні умови: Центральну і західну частини країни займає обширна плоска западина Конго; по її периферії - пояс плато заввишки до 1300 м. Уздовж східної межі Конго пролягає смуга глибоких западин Східно--африканської рифтової системи, обрамлена горами (масив Рувензорі з третьою по висоті вершиною Африки - піком Маргеріта; 5109 м). По лінії западин розташовані крупні озера Альберт, Едуард, Киву, Танганьіка, Мверу. На північ від оз. Киву розташований вулканічний масив Вірунга (висота до 4507 м, м. Карісимбі) з вулканами Ньямлагира і Ньірагонго, що діють (всього . 100 вулканів). Річкова мережа найгустіша в Африці, річки багатоводні і порожисті, багато водопадів. Найбільша річка - Конго. Найзнаменитіші водопади - семіступенчатий Стенлі (Бойома) у верхів'ях Конго, Інга в її середній течії, а також каскад водопадів Лівінгстона в низовьях Конго. .

Слайд 4

Економіка: Конго володіє наймогутнішим економічних потенціалом серед країн Тропічної Африки. Основу її економіки складають сільське господарство і гірничодобувна промисловість, орієнтована гл. обр. на експорт. Країна надзвичайно багата корисними копалини, займає перші місця в світі по запасах руд кобальту, танталу, германію і технічних алмазів; провідні місця серед країн Африки по запасах руд міді, вольфраму, олова, ніобію, кадмію. Є родовища нафти, газу, вугілля, руд золота і срібла.

Слайд 5

Цікаві місця

Слайд 6

У східній частині Демократичної Республіки Конго, розташований вулкан Нірагонго. Червоне око гігантського циклопа дивиться з Землі у безкінечний простір. Саме таке фантастичне враження справляє вулкан з космосу. У його кратері безперервно вирує й клекоче найбільше лавове озеро в світі.