X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чеська республіка

Завантажити презентацію

Чеська республіка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Чехія складається з 13 країв,областей та столиць

Слайд 4

Межує з Польщею (довжина кордону658 км.)На півночі. З Німеччиною на північному заході і заході (довжина кордону 648 км.) З Австрією на півдні (довжина кордону 362км.) Словачиною на сході (довжина кордону 214 км.)

Слайд 5

Столиця Прага — найбільша турестична пам’ятка й найбільше з міст країни. Загальна протяжність кордону— 1880 км. З 1 травня 2004 р. є членом Європейського Союзу.

Слайд 6

Тереторія Чехії складається 78,9 тис. квадратних кілометрів. Найвища точка країни — гора Сніжка Заввишки 1 602 км. Ріки з неї мають вихід до моря Чехії течуть в три моря: у Північне, Балтійске і Чорне. Клімат помірний з теплим літом і холодною, похмурою, вологою зимою. Влітку средня температура повітря +20 °C, взимку −5 °C.

Слайд 7

Преваги: наявність фахівців; розвинута промислова база. Швидка приватизація державної промисловості; приваблева для німецьких инвесторів. Привабливість Праги для туристів.

Слайд 8

Слабкіе сторони: слабка внутрішньогалузева диверсифікація. Обмежена реструктуризация, проблеми в банківському секторі. Високий бюджетний дефіцит змушує скорочувати державні витрати. Збиток від повені 2002 р. оцінюється в $ 2-3 млрд.

Слайд 9

Основу населення Чехії (95 %) складають этнічні чехи і що говорять на чешській мові,що належать до групи західно-слав’янських мов. Іноземці складають близько 4 % населення країни. Средня щільність населення становить 130 чол. на 1 кв.км. Розміщення населення на території республіки відносно рівномірний.

Слайд 10

Відомі люди Чехії Музіка Кіно Література Сокільський рух

Слайд 11

католики — 27 %, чешські брати-євангелісти — 1 %, чешскі гусити — 1 %, інші релігії (християнські міноритарні церкви и секти, православні, іудеї, мусульмани, буддисти і т. п.) — близько 3 %. Більшість населення відносить себе до атеїстів (59 %), а майже 9 % вагаються з відповіддю на питання про їх віросповіданні.

Слайд 12

Збірна Чехії з футболу і Збірна Чехії з хокею відомі всьому світу і однаково сильні. Навіть форма спортивна в них приблизно однакова - вдома чехи грають у білих футболках, в гостях - у червоних футболках. Приблизно таке ж співвідношення кольорів форми в футболі й хокеї мають Росія, Польща, Словаччина, Німеччина та інші

Слайд 13

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія