X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Австрія"

Завантажити презентацію

"Австрія"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Робота учениці 10 класу Шаравської Яни Австрія

Слайд 2

Австрія,повна офіційна назва – Австрійська Республіка – держава в центральній Європі. Населення 8,46 мільйонів чоловік Столиця Відень Офіційна мова Німецька Державний устрій Федеративна парламентська республіка Президент Гайнц Фішер Канцлер Вернер Файманн

Слайд 3

Незалежність Проголошено 27 липня 1951 Вступ до ЄС 1 січня 1995 Площа Загалом 83 871 км² (112) Води (%) 1,3 % Населення оцінка 2011 р. ▲ 8 414 638[2] (92) перепис 2001 р. 8 032 926 Густота 99 чол,/км² (78)

Слайд 4

За Конституцією, Австрія є федеративною республікою, що складається з 9 земель (нім. Bundesland). Столиця Австрії — Відень є окремою федеральною землею. Землі Австрії Федеральні землі розділяються на округи (аналог районів в сучасній Україні). Загалом у Австрії 84 округи. Кожний округ розділяється на громади (аналог сільрад в сучасній Україні або районих рад у містах), кожна з яких може складатися з кількох населених пунктів.

Слайд 5

Прапор

Слайд 6

Герб

Слайд 7

Топографічна карта

Слайд 8

Зальцбург - друге за величиною місто Австрії, більшості людей відомий як батьківщина Моцарта. Проте місто придбало популярність ще задовго до народження великого композитора. Зальцбург, назва якого перекладається з німецького як «сіль-град», виник недалеко від родовища кам'яної солі. Добувати її почали в глибокій старовині Визначні місця Австрії .