X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Задачі з фізики – Україна в цікавих фактах

Завантажити презентацію

Задачі з фізики – Україна в цікавих фактах

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Задачі з фізики – Україна в цікавих фактах

Слайд 2

ГОРА ГОВЕРЛА Альпініст піднімався на найвищу гору України – Говерлу із середньою швидкістю 20км\год. Скільки часу затратив альпініст, якщо він пройшов відстань утричі більшу, ніж висота гори, яка становить 2061 метр?

Слайд 3

Заєць Найшвидша тварина суходолу нашої країни – заєць. Він може розвинути швидкість до 70км\год. Записати залежність від часу відстань зайця відносно лисиці, яка біжить за ним зі швидкістю 60км\год.

Слайд 4

Потяг Великоваговий потяг завдовжки 6 км уперше пройшов в Україні 1986р. За який час він мине платформу, довжина якої становить 900 м, рухаючись зі швидкістю 18км\год? Скільки часу проходитиме повз платформу один із його вагонів?

Слайд 5

ПРУДКА ЖАБА Найкращим стрибуном української фауни вважається прудка жаба. Вона стрибає на 2 м в довжину і на 1 м у висоту. З якою швидкістю і під яким кутом до горизонту стрибає жаба?

Слайд 6

ГОРА АЙ-ПЕТРІ Найбільша швидкість вітру в Україні - 50м\с зафіксована на горі Ай – Петрі в грудні 1947 року. Виразити цю швидкість у кілометрах за годину. Який шлях долає вітер за одну хвилину? Побудувати графік залежності переміщення від часу.

Слайд 7

ВОЛЗЬКА ГЕС - ДОНБАС В Україні стала до ладу перша в світі ЛЕП (Волзька ГЕС – Донбас) постійного струму напругою 800к В. Чи можна по такій ЛЕП передавати змінний струм напругою 600кВ? 800кВ? 1МВ?