X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Як створити проектну роботу?

Завантажити презентацію

Як створити проектну роботу?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Як створити проектну роботу? Підготувала вчитель фізики та інформатики Желябівської ЗШ І-ІІІ ступенів Нижньогірської районної ради Автономної Республіки Крим Федорчук Світлана Олександрівна

Слайд 2

Телебачення, радіо, побутова техніка, мобільний зв'язок - ось невеликий список використання електрики в повсякденному житті. Хочете дізнатися, де зустрічається струм в живій природі, в оточуючому нас світі? Прагніть пізнати загадки електричного струму? Бажаєте знайти однодумців? Тоді запрошуємо вас в Країну Пізнання!

Слайд 3

Етапи здійснення навчального проекту ЕТАП І Об'єднання в групи ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ ПРОЕКТУ: прагнення до пізнання нового; комунікабельність; взаємодопомога і взаємовиручка; зацікавленість ідеєю

Слайд 4

ЕТАП ІІ Вибір напрямку дослідження: фізики-експериментатори ; біологи-екологи ; журналісти

Слайд 5

ЕТАП ІІІ Виконання завдання Завдання першої групи Складіть електричне коло, користуючись джерелом струму, ключем, амперметром, вольтметром, реостатом, сполучними проводами. Дослідіть залежність сили струму на ділянці ланцюга від опору цієї ділянки, від прикладеної напруги. Отримані дані занесіть в таблиці. Побудуйте графіки залежності сили струму на ділянці ланцюга від опору цієї ділянки і від прикладеної напруги.

Слайд 6

Складіть електричне коло, користуючись ключем, сполучними проводами, джерелом струму, амперметром, вольтметром, трьома резисторами, з'єднаними послідовно. Визначте, як пов'язані між собою сила струму у всій ланцюга і сили струму на кожному резисторі. Визначте, як пов'язані між собою напругу у всій ланцюга і напруга на кінцях кожного резистора. Користуючись законом Ома, порівняйте загальний опір всього ланцюга з сумою      R1 + R2 + R3. Зробіть висновки. Проробіть аналогічні дослідження для випадку паралельного з'єднання резисторів.

Слайд 7

Поясніть: Чому не можна допускати, щоб гілки дерев стосувалися проводів лінії електропередач, чому необхідно вчасно проводити обрізання гілок? Які основні вимоги при роботі   з електрикою? Як можна убезпечити птахів, щоб вони  могли не тільки безкарно сидіти, але   і безкарно чистити про провід свій дзьоб? Результати виконаної роботи оформіть у вигляді електронної презентації .

Слайд 8

Завдання другої групи З'ясуйте, де в живій природі зустрічається електрика. Як виробити «чисту» електрику? Результати дослідження подайте у вигляді публікації.

Слайд 9

Завдання третьої групи Розкажіть про шкільному Клубі любителів фізики. Розкажіть, якими прикладними проблемами фізики ви цікавитеся. Поділіться своїми дослідженнями  з однодумцями. За результатами дослідження створіть веб-сторінку.

Слайд 10

Дерзайте! Бажаємо успіху! Проектну роботу необхідно виконати до підсумкового уроку за темою «Закони постійного струму»

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Фізика