X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Взаємодія

Завантажити презентацію

Взаємодія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Взаємодія – це дія одного тіла на інше, внаслідок чого тіла деформуються або змінюють свою швидкість.

Слайд 2

Види взаємодії: 1) гравітаційна взаємодія 2)електромагнітна взаємодія

Слайд 3

Сила – це міра взаємодії тіл. Сила – причина зміни стану тіла Сила має кількісну міру Сила позначається літерою F Приладом для вимірювання сили є динамометр

Слайд 4

Динамометр лабораторний

Слайд 5

Слайд 6

Ісаа к Нью то н (англ. Sir Isaac Newton (Сер Айзек Ньютон), 4 січня 1643, Вулсторп - 31 березня 1727) – видатний англійський учений, який заклав основи сучасного природознавства, творець класичної фізики. 1665 - закінчив Кембриджський університет (у 1669-1701 очолював у ньому кафедру). З 1695 - доглядач, з 1699 - директор Королівського монетного двору. Його наукові праці належать до механіки, оптики, астрономії, математики. Сформулював основні закони класичної механіки, відкрив закон всесвітнього тяжіння, дисперсію світла, розвив корпускулярну теорію світла, розробив (незалежно від Ґ.Лейбніца) диференціальне та інтеґральне числення.

Слайд 7

На всі тіла на Землі діє сила, спрямована до центра Землі, яка називається силою тяжіння. Fт Сила тяжіння залежить від маси тіла: чим більша маса тіла, тим більша сила тяжіння діє на нього.

Слайд 8

Сила тяжіння на різних планетах Місяць Земля

Слайд 9

Якщо на тіло не діє сила тяжіння, то воно перебуває в стані невагомості. Космонавт на орбіті

Слайд 10

Всі тіла у Всесвіті взаємодіють. Цю взаємодію називають гравітаційною. Сила гравітаційної взаємодії залежить від маси небесних тіл.

Слайд 11

Природній магніт

Слайд 12

Взаємодія магнітів. Однойменні полюси магніту відштовхуються, а різнойменні - притягуються

Слайд 13

Земля – це велетенський магніт

Слайд 14

Використання магнітної взаємодії Компас

Слайд 15

Вільям Гільберт (24.05.1544р - 30.11. 1603р) Англійський вчений, придворний лікар Єлизавети 1 та Якова 1. Вивчав магнітні та електричні явища, вперше ввів термін «електричний». Гільберт створив першу теорію магнітних явищ. Він встановив, що будь-які магніти мають по два полюси, при цьому різнойменні полюси притягуються, а однойменні -відштовхуються. Проводячи дослід з металевою кулею, що взаємодіяла з магнітною стрілкою, вперше висунув припущення про те, що Земля – це велетенський магніт. Також він припустив, що магнітні полюси Землі можуть співпадати з її географічними.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика