X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Використання ультразвку"

Завантажити презентацію

"Використання ультразвку"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Використання ультразвку Робота Учня 11-Б класу Путя Михайла

Слайд 2

Ультразвук — акустичні коливання, частота яких більша, ніж високочастотна межа чутного звуку (близько 16 кГц) Верхня межа частот ультразвуку умовна.

Слайд 3

Ультразвук у медицині Фізіотерапевти часто використовують ультразвук, щоби пришвидшити зрощення зламаних кісток, проте, як саме ультразвук впливає на механізм загоєння, поки не зовсім зрозуміло. Одна з теорій свідчить, що ультразвук має ефект, схожий до активних вправ, навантажуючи кістку і примушуючи її виробляти більше кісткових клітин — цей процес називається остеогенезом. Лікувальний чинник методу - це ультразвукові коливання (понад 20 000 Гц).

Слайд 4

Крім широкого використання в діагностичних цілях (див. Ультразвукове дослідження), ультразвук застосовується в медицині як лікувальний засіб. Ультразвук має дію: протизапальну, розсмоктувальну; аналгезуючу, спазмолітичну; кавітаційного посилення проникності шкіри.

Слайд 5

Фонофорез - поєднаний метод, при якому на тканини діють ультразвуком і вводять з його допомогою лікувальні речовини (як медикаменти, так і природного походження). Проведення речовин під дією ультразвуку зумовлено підвищенням проникності епідермісу та шкірних залоз, клітинних мембран і стінок судин для речовин невеликої молекулярної маси, особливо - йонів мінералів бішофіту. Зручність ультрафонофорезу медикаментів та природних речовин: лікувальна речовина при введенні ультразвуком не руйнується; синергізм дії ультразвуку та лікувальної речовини. Показання до ультрафонофорез бішофіту: остеоартроз, остеохондроз, артрити, бурсити, епіконділіти, п'яткова шпора, стану після травм опорно-рухового апарату; неврити, нейропатії, радикуліти, невралгії, травми нервів.

Слайд 6

Техніка Вітчизняні апарати "Ультразвук Т5", УЗТ-101 працюють як у безперервному, та і в імпульсному режимах. Процедури проводять за допомогою ультразвукового вібратора (датчик). Дозується ультразвук у ватах на площу (у см²) ультразвукової голівки. Апарати обладнані двома вібраторами, один з яких має площу 4 см², другий — 1 см². Шкала інтенсивності від 0,05-0,1-0,2 і т.д. до 1-2 Вт/см², що зручно для лікування невеликими дозами (слабкі — 0,05-0,4 Вт/см²; середні — 0,5-0,8 Вт/см²; сильні - 0,9-1,2 Вт/см²). Користу