X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Види енергії. Енергозбереження

Завантажити презентацію

Види енергії. Енергозбереження

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок на тему: Види енергії. Енергозбереження. 8-А клас

Слайд 2

ПЛАН Що таке енергія. Види енергії. Використання різних видів енергії. Заходи енергозбереження.

Слайд 3

Енергія... Усе у нашому житті пов’язане з нею. Вона безперервно супроводжує усі процеси живої і неживої природи, усі наймасштабніші й наймізерніші явища, що відбуваються у Всесвіті.

Слайд 4

У перекладі з грецької мови слово «енергія» означає «дія», «діяльність». Енергія - це здатність будь-якого тіла виконувати роботу. Так, вода річок, падаючи з висоти під дією сили тяжіння, обертає турбіни гідроелектростанцій; повітряні маси, рухаючись, обертають лопаті вітряка.

Слайд 5

Найбільшим джерелом енергії для живих істот нашої планети є Сонце. Його промені доносять частину енергії до Землі, зігрівають її поверхню, забезпечують фотосинтез. Завдяки живленню цю енергію отримують тварини та люди.

Слайд 6

Слайд 7

Енергетична скарбниця України Найпоширенішим джерелом енергії в Україні є горючі корисні копалини - нафта, газ, кам'яне вугілля, торф. Спалюючи їх на теплових електростанціях, у двигунах внутрішнього згорання автомобілів, тракторів, суден, тепловозів, літаків, отримують енергію.