X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Трансформатор. Версія 1

Завантажити презентацію

Трансформатор. Версія 1

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Трансформатор Підготувала учениця 11Б класу ЗШ №7 Проніна Вікторія

Слайд 2

Трансформатор — пристрій для перетворення параметрів (амплітуд і фаз) напруг і струмів.

Слайд 3

Трансформатор — статичний електромагнітний пристрій, що має дві або більше індуктивно зв'язані обмотки і призначений для перетворення за допомогою електромагнітної індукції однієї або кількох систем змінного струму в одну або декілька інших систем змінного струму без зміни частоти системи змінного струму.

Слайд 4

Найпростіший трансформатор складається з обмоток на спільному осерді. Одна з обмоток під'єднана до джерела змінного струму. Ця обмотка називається первинною. Інша обмотка, вторинна, служить джерелом струму для навантаження. Створений струмом у первинній обмотці змінний магнітний потік викликає появу е.р.с. у вторинній обмотці, оскільки обидві обмотки мають спільне осердя. Співвідношення е.р.с. у вторинній обмотці й напруги на первинній залежить від кількості витків у обох обмотках. В ідеально- му випадку де індексом P позначені величини, що сто- суються первинної обмотки, а індексом S — відповідні ве- личини для вторинної обмотки, U — напруга, N — кількість витків, I — сила струму.

Слайд 5

Принцип дії трансформатора Робота ґрунтується на законі електромагнітної індукції

Слайд 6

Схема передачі електроенергії споживачеві

Слайд 7

Звичайно генератори змінного струму на електростанціях виробляють напругу, яка не перевищує 20кВ, оскільки за більш високих напруг різко зростає вірогідність електричного пробою ізоляції в обмотках генератора.

Слайд 8

Для зниження втрат потужності напруга в лініях електропередачі (ЛЕП) має бути максимальною, тому на великих електростанціях ставлять підвищувальні трансформатори. Використання електроенергії на промислових підприємствах вимагає значного зниження напруги, що здійснюється за допомогою знижувальних трансформаторів.