X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Сучасні економічні джерела світла"

Завантажити презентацію

"Сучасні економічні джерела світла"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сучасні економічні джерела світла

Слайд 2

Світло — електромагнітні хвилі видимого спектру. До видимого діапазону належать електромагнітні хвилі в інтервалі частот, що сприймаються людським оком, тобто з довжиною хвилі від 380 до 760 нанометрів.

Слайд 3

Штучні джерела світла — технічні пристрої різної конструкції і з різними способами перетворення енергії, основним призначенням яких є отримання світлового  випромінювання. Природні джерела світла

Слайд 4

Енергоефективні штучні джерела світла В даний час енергоефективною вважається така система освітлення, яка створює високоякісне освітлення і зберігає свої характеристики протягом тривалого часу при низьких витратах на споживання електроенергії, експлуатацію, капітальних витрат на придбання і монтаж. Економія електроенергії на освітлення не повинна при цьому досягатиметься за рахунок зниження норм на освітлення, відключення частини світлових приладів або відмови від використання штучного освітлення при недостатньому рівні природного світла, оскільки втрати на погіршення умов освітлення значно перевершують вартість зекономленої електроенергії.

Слайд 5

Економічні джерела світла Якщо розглядати різного виду освітлення з точки зору економії витрат на його виробництво, то можна виділити кілька основних напрямів вирішення цієї проблеми, що дозволить створювати економічне і комфортне освітлення. До таких напрямків можна віднести: Використання енергоекономічних джерел світла; Використання ефективних пристроїв живлення джерел світла; Використання пристроїв керування джерелами світла.

Слайд 6

Заходи щодо економії електроенергії Заміна ламп розжарювання на люмінесцентні та інші газорозрядні, зі збільшенням ефективності в кілька разів.