X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Речовини в електричному полі

Завантажити презентацію

Речовини в електричному полі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Речовини в електричному полі

Слайд 2

Мета уроку: Познайомитись з основними поняттями про провідник і діелектрик, їх будову, видами діелектриків, діелектричною проникністю середовища

Слайд 3

Самостійна робота: І варіант Якою буквою позначається заряд? Чому дорівнює заряд електрона? Заряджені тіла, розміри яких малі порівняно з відстанню між ними наз … ІІ варіант Одиниці вимірювання заряду. Чому дорівнює заряд протона? Яких заряджених частинок більше на тілі, що внаслідок електризації зарядилось позитивно?

Слайд 4

Самостійна робота І варіант Як записується закон збереження заряду? Одиниці вимірювання напруженості електричного поля? За якою формулою можна визначити напруженість точкового заряду? ІІ варіант Як записується закон Кулона? Як позначається напруженість електричного поля? Як визначити напруженість електричного поля, якщо відома сила, що діє на пробний заряд q і величина самого заряду?

Слайд 5

Актуалізація знань Що таке електричне поле? Електричне поле - це особлива форма матерії, яка існує навколо заряджених тіл чи частинок Електричне поле зв’язане з нерухомими електричними зарядами називається електростатичним.