X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Реактивний рух. Внесок К. Е. Ціолковського, Ю. В. Кондратюка, М. І. Кибальчича, С. П. Корольова у розвиток світової космонавтики.

Завантажити презентацію

Реактивний рух. Внесок К. Е. Ціолковського, Ю. В. Кондратюка, М. І. Кибальчича, С. П. Корольова у розвиток світової космонавтики.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Реактивний рух. Внесок К. Е. Ціолковського, Ю. В. Кондратюка, М. І. Кибальчича, С. П. Корольова у розвиток світової космонавтики.

Слайд 2

Мета: Поглибити знання про закон збереження імпульсу, реактивний рух; показати широке використання реактивного руху, розкрити значення праць К. Е. Ціолковського у космонавтиці та внесок українських учених Ю. В. Кондратюка,С. П. Корольова у її розвиток; виховувати почуття патріотизму, гордості за Україну як космічну державу.

Слайд 3

Гра « Дешифровщик ». 715281 126271

Слайд 4

Бліц – опитування Імпульс тіла – це … Сила вимірюється в … Закон збереження імпульсу полягає в тому, що… Імпульс вимірюється в …

Слайд 5

Виступ теоретиків Реактивний рух ( з демонстрацією « сегнерового колеса»). Ракета – система двох взаємодіючих тіл. ( Із застосуванням таблиці чи презентації ).

Слайд 6

Експериментатори. « ракета » - сірникова головка, загорнута у фольгу; « ракета » з повітряних кульок; парове колесо.

Слайд 7

Теоретики Приклади реактивного руху в природі: скажений огірок; рух медузи; восьминога.

Слайд 8

Значення праць К. Е. Ціолковського 5( 17 )вересня 1857 р. —  † 19 вересня 1935 р.  вчений-теоретик, засновник сучасної космонавтики, педагог, письменник.

Слайд 9

Слайд 10

Микола Іванович Кибальчич Народився: 19 ( 31 ) жовтня 1853 р. м. Короп  Чернігівської області Помер: 3( 15 )квітня 1881 р.  (27 років) Санкт - Петербург Автор схеми першого у світі реактивного літального апарата.

Слайд 11

«Зоряна траса» Ю. В. Кондратюка; Народився: 21 червня 1897, Полтава  Помер: початок жовтня 1941 (42) або 25.02 1942, Орловщина, Росія

Слайд 12

Український вчений-винахідник, один із піонерів ракетної техніки й теорії космічних польотів.

Слайд 13

Доктор Лоу, американський учений, задіяний у місячній програмі НАСА, після успішного її завершення заявив: “Ми розшукали маленьку непримітну книжечку, видану в Росії відразу після революції. Її автор, Юрій Кондратюк, обґрунтував і розрахував енергетичну вигідність посадки на Місяць за схемою: політ на орбіту Місяця — старт на Місяць із орбіти — повернення на орбіту й стикування з основним кораблем — політ на Землю”. А це значить — він визнав, що політ американських астронавтів на Місяць виконаний по “трасі Кондратюка”.

Слайд 14

Сергій Павлович Корольов Народився: 30 грудня 1906 р.  (12 січня 1907р.), Житомир  Помер: 14 січня 1966, Москва

Слайд 15

Конструктор та організатор виробництва ракетно - космічної техніки, ракетної зброї СРСР, основоположник практичної космонавтики.

Слайд 16

Юрій Олексійович Гагарін Народився:  9 березня 1934 Помер: 27 березня 1968 Перший у світі космонавт

Слайд 17

« Розвиток космонавтики в Україні ».

Слайд 18

Каденюк Леонід Костянтинович Народився: 1951 р.н. у селі Клішківці Хотинського району Чернівецької області у сім'ї вчителів. Перший космонавт незалежної України

Слайд 19

Наприкінці ХХ ст., коли передові світові держави скорочували свої ядерні арсенали, українські вчені з Конструкторського Бюро «Південне» перетворили цю грізну ракету на мирний ракетоносій «Дніпро», спроможний виводити у космос супутники вагою до 4 т Окрім «Дніпра», на Південному машинобу-дівному заводі в Дніпропетровську виробляють мирні ракети «Циклон» та «Зеніт», які використовують для запусків супутників різних країн. Такі комерційні запуски відбуваються зокрема у рамках унікального російсько-українсько-американського проекту «Морський старт».

Слайд 20

Підведення підсумків. Чи справді реактивний рух відіграє важливу роль у нашому житті? Де, переважно, використовують реактивний рух? Хто перший космонавт Землі? Назвіть першого космонавта незалежної України.

Слайд 21

Рефлексія: - Що нового я дізнався на уроці? - Що мені сподобалося на уроці? - Що мені незрозуміле на уроці? - Про що я хотів би дізнатися детальніше?

Слайд 22

Домашнє завдання:

Слайд 23

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Фізика