X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Природний газ

Завантажити презентацію

Природний газ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Природний газ

Слайд 2

Природний газ- суміш газів, що утворилася в надрах землі при анаеробному розкладанні органічних речовин. Як правило, це суміш газоподібних вуглеводнів (метану, етану, пропану, бутану тощо)

Слайд 3

 Природний газ - широко використовується як високоекономічне паливо на електростанціях, у чорній та кольоровій металургії, цементній та скляній промисловості, у процесі виробництва будматеріалів та для комунально-побутових потреб, а також як сировина для отримання багатьох органічних сполук.

Слайд 4

Природний газ – є корисною копалиною. Часто є побічним газом при видобутку нафти. Природний газ у пластових умовах (умовах залягання в земних надрах) знаходиться в газоподібному стані у вигляді окремих скупчень (газові поклади) або у вигляді газової шапки нафтогазових родовищ — це вільний газ, або в розчиненому стані в нафті або воді (у пластових умовах), а в стандартних умовах (0,101325 МПа і 20 °C) — тільки в газоподібному стані. Також природний газ може знаходитися у вигляді газогідратів.

Слайд 5

Хімічний склад Основну частину природного газу складає метан (CH4) — до 98%. До складу природного газу входить більш важкі вуглеводні. етан (C2H6) пропан (C3H8) бутан (сполука) (C4H10) Гомологи метану,а також інші невуглеводні речовини: водень (H2) сірководень  (H2S) диоксид вуглецю (CO2) азот (N2) гелій (Не2)

Слайд 6

Властивості природного газу Фізико-хімічні властивості, параметри яких характеризують газ (газоконденсат) за умов пластових тисків і температури: густина в’язкість вологовміст зворотна конденсація критична температура і тиск об’ємний коефіцієнт - Коефіцієнт стисливості