X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поняття про рух тіла під дією декількох сил

Завантажити презентацію

Поняття про рух тіла під дією декількох сил

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Рух тіла під дією декількох сил. «Якщо не знаєш, як розв’язувати задачу, почни її розв’язувати».

Слайд 2

Фронтальне опитування 1. За яких умов виникають сили пружності? 2.Які тіла називають пружними? 3.Яка природа сил пружності? 4.У чому суть закону Гука? 5.Дайте визначення сили пружності. Як напрямлена ця сила?

Слайд 3

Фронтальне опитування 6.Що означає: жорсткість одного тіла у два рази більша від жорсткості іншого тіла? 7.У яких випадках говорять про реакцію опори або підвісу? Яку силу називають силою нормальної реакції опори? Як вона напрямлена? Наведіть приклади. 8.Яку силу називають силою натягу підвісу? Як вона напрямлена? Наведіть приклади.

Слайд 4

Фронтальне опитування 9.Дайте визначення механічної напруги. Схарактеризуйте її. 10.Що характеризує модуль Юнга? Якою є його одиниця в СІ? 11.Від чого залежить жорсткість тіла? Яка її одиниця в СІ? 12. Які сили називають силами тертя? Наведіть класифікацію основних видів тертя.

Слайд 5

Вірю – не вірю Зміну форми або розмірів тіла називають деформацією. Деформації розтягнення та кручення характеризуються фізичними величинами видовження та відносне видовження. Деформації, які зберігаються після припинення дії на т