X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ознайомлення з вимірювальними приладами. Визначення ціни поділки приладу

Завантажити презентацію

Ознайомлення з вимірювальними приладами. Визначення ціни поділки приладу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вимірювання та вимірювальні прилади Лабораторна робота. "Ознайомлення з вимірювальними приладами. Визначення ціни поділки приладу" Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку»

Слайд 2

Перевірка домашнього завдання 1. Чим досліди відрізняються від спостережень? 2. Що ви знаєте про фізичні величини? 3. Що значить виміряти будь-яку величину? 4. Що спільного є в усіх вимірювальних приладах? 5. Які вимірювальні прилади ви вже знаєте?

Слайд 3

Приклади вимірювальних приладів: Лінійки Хронометр (секундомір) Рулетка

Слайд 4

Приклади вимірювальних приладів: Термометр Динамометр

Слайд 5

Приклади еталонів фізичних величин Еталон метра Еталон кілограма

Слайд 6

Шкала приладу являє собою сукупність штрихів, поділок і чисел. Штрихи - це риски, нанесені на шкалі. Поділки - це відстані між двома найближчими штрихами.

Слайд 7

Ціна поділки - це значення найменшої поділки шкали вимірювального приладу. Щоб визначити ціну поділки, треба знайти два найближчих штрихи шкали, біля яких написані значення величини. Потім з більшого значення відняти менше й отримане число розділити на число поділок, що знаходяться між ними.