X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Основні положення теорії відносності.

Завантажити презентацію

Основні положення теорії відносності.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема:Основні положення теорії відносності. Швидкість тіла у вакуумі. Одночасність подій. Залежність маси від швидкості. Маса спокою. Закон взаємозв’язку маси і енергії.

Слайд 2

Мета: формувати науковий світогляд;знання основних положеньТВ; уміння застосовувати їх до розв’язку задач

Слайд 3

Положення класичної механіки - Час плине сам по собі незалежно від особливостей простору. - Вибір початкового моменту не залежить від подій, що передували йому. Одночасні події для одного спостерігача є одночасними і для іншого. - Простір є однорідним та ізотропним (однаковий у всіх напрямках).

Слайд 4

1.Принцип відносності Галілея Жодними дослідами в інерціальній системі відліку не можна встановити , в якому стані вона знаходиться - рівномірного прямолінійного руху чи спокою. Закони механіки абсолютно однакові у всіх системах відліку, що рухаються рівномірно і прямолінійно.

Слайд 5

2.Класична механіка пояснює: Рух тіл навколо нас з незначними швидкостями; Рух планет; Рух штучних супутників Землі

Слайд 6

Необхідність, яка привела до виникнення нової релятивістської фізики – квантової механіки. Неможливість створити теорію електромагнітних явищ. Закономірностей мікросвіту. Перебігу подій, які пов’язані з швидкістю сумірної зі швидкістю світла. Уявлень про простір і час.