X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Основні положення молекулярно-кінетичної теорії будови речовини

Завантажити презентацію

Основні положення молекулярно-кінетичної теорії будови речовини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема уроку: Основні положення молекулярно-кінетичної теорії будови речовини та її дослідне обгрунтування.Маса та розміри молекул і атомів.Кількість речовини.

Слайд 2

Мета уроку розглянути дослідне обгрунтування молекулярно-кінетичної теорії; розкрити значення молекулярних явищ і показати їх практичне застосування ; заохочувати до розуміння основних понять; познайомити із величинами, що характеризують молекули , методами їх вимірювання.

Слайд 3

Епіграф уроку Не існує нічого крім атомів Демокріт

Слайд 4

План вивчення теми Молекулярно-кінетична теорія Основні положення молекулярно-кінетичної теорії. Дослідні підтвердження МКТ: Дифузія ( визначення,залежність швидкості від температури; швидкість протікання в різних агрегатних станах) Броунівський рух ( визначення, пояснення, приклади прояву). Оцінка розмірів молекул. Кількість речовини.

Слайд 5

Гіпотеза Демокріта Демокріт вважав, що усі тіла складаються з атомів. Атоми неподільні, їх не можливо знищити і вони знаходяться в безперервному русі. Атоми безкінечно різноманітні, мають нерівності, якими зчіплюються один з одним, утворюючи всі матеріальні тіла. В природі існують лише атоми та пустота.

Слайд 6

Основні положення МКТ Перше — усі тіла складаються з атомів і молекул.

Слайд 7

Основні положення МКТ Друге — молекули й атоми безперервно й безладно рухаються. Найбільш переконливими процесами, які пояснюють положення МКТ є броунівський рух і дифузія