X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Оптичні явища в природі"

Завантажити презентацію

"Оптичні явища в природі"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Оптичні явища в природі Підготувала Мазепа Катерина

Слайд 2

Оптичні явища в природі - явища, що викликаються розсіянням, поглинанням, заломленням і дифракцією світла.  Джерелами світла можуть бути Сонце, Місяць, іонізоване повітря верхніх шарів атмосфери.  Оптичні явища тісно пов'язані з погодою і у ряді випадків можуть бути використані для її пророцтва.

Слайд 3

Відома як "вогняна веселка". Кольорові смуги виникають прямо на небозводі в результаті проходження світла через кристали льоду в пір'ястих хмарах, покриваючи небо "веселковою плівкою. Цей природний феномен дуже важко побачити, оскільки і кристали льоду, і сонячне світло повинні виявитися під певним кутом один до одного, щоб створити ефект "вогняної веселки".

Слайд 4

«Примара Броккена»

Слайд 5

У деяких районах Землі можна спостерігати дивовижне явище: людина, що стоїть на пагорбі або горі, за спиною якого сходить або заходить сонце, виявляє, що його тінь, що впала на хмари, стає неправдоподібно величезною. Це відбувається через те, що найдрібніші краплі туману особливим чином заломлюють і відбивають сонячне світло. Свою назву явище дістало на ім'я вершини Броккен в Німеччині, на якій, із-за частих туманів, можна регулярно спостерігати цей ефект.

Слайд 6

Зенітна дуга