X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Напівпровідникові діоди та їх використання"

Завантажити презентацію

"Напівпровідникові діоди та їх використання"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Напівпровідникові діоди та їх використання Даниленко Альони 11-А

Слайд 2

План Діод. Види діодів. Вольт-амперна характеристика діода. Напівпровідниковий діод. Випрямні електричні переходи (електронно-дірковий, гетероперехід, контакт метал-напівпровідник). Діод Шотткі. Класифікація напівпровідникових діодів. Використання.

Слайд 3

Діод  — електронний прилад з двома електродами, що пропускає електричний струм лише в одному напрямі. Чотири діода і діодний міст

Слайд 4

Скляна колба Пластина Нитка

Слайд 5

Вольт-амперна характеристика діода При цьому звернемо увагу на те, що сила струму в прямому напрямі із збільшенням напруги зростає дуже швидко. У зворотному ж напрямі сила струму дуже мала й майже не змінюється із зростанням напруги. З вольт-амперної характеристики діода витікає, що для нього не застосовний закон Ома.

Слайд 6

Напівпровідниковий діод – це напівпровідниковий прилад з одним випрямим електричним переходом і двома зовнішніми виводами. Типовий представник напівпровідникових діодів. На корпусі приладу катод позначається кільцем або крапкою.