X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Механічна передача

Завантажити презентацію

Механічна передача

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Механічна передача

Слайд 2

Механі чна переда ча — механізм для передавання механічної енергії від двигуна до робочого органу машини з перетворюванням параметрів руху (швидкостей, крутних моментів, видів і законів руху).

Слайд 3

Класифікація

Слайд 4

Передачі обертового руху, у свою чергу, ділять за принципом роботи на: передачі зачепленням, що працюють без проковзування (зубчасті передачі, черв'ячні передачі і ланцюгові передачі); передачі тертям (пасові та фрикційні передачі).

Слайд 5

За наявністю проміжної гнучкої ланки, що забезпечує можливість розміщувати вали на значних відстанях один від одного, розрізняють: передачі із гнучкою проміжною ланкою (пасові і ланцюгові передачі); передачі безпосереднім контактом (зубчасті, черв'ячні, фрикційні передачі та ін.).

Слайд 6

За взаємним розташуванням валів механічні передачі бувають: з паралельними осями валів (циліндричні зубчасті, ланцюгові, пасові передачі); з осями, що перетинаються (конічні зубчасті); з мимобіжними осями, що перехрещуються (черв'ячні, гіпоїдні).

Слайд 7

За основною кінематичною характеристикою - передавальним відношенням - розрізняють передачі: з постійним передавальним відношенням (редуктор); із змінним передавальним відношенням (ступінчасті — коробки передач і безступінчасті — варіатори).

Слайд 8

Передачі, що перетворюють обертовий рух в безперервний поступний або навпаки, розділяють на передачі: гвинт — гайка (ковзання і кочення); рейка — рейкова шестерня; рейка — черв'як; довга напівгайка — черв'як.

Слайд 9

Література Павлище В. Основи конструювання та розрахунок деталей машин: Підручник. Львів: Афіша, 2003. — 560 с. Корець М. С. Основи машинознавства : навч. посібник / М. С. Корець, А. М. Тарара, І. Г. Трегуб. — К., 2001. — 144   с.

Слайд 10

Ну и вообщем то … КОНЕЦ

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика