X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мега, -макро, -мікросвіти

Завантажити презентацію

Мега, -макро, -мікросвіти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Зміни у Всесвіті

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Мега -, мікро -, макросвіти. Людина розп’ята між двома не скінченностями : космосом та мікросвітом . Б. Паскаль LOGO

Слайд 5

сформувати уявлення про єдність і цілісність матеріального світу Розглянути поділ матеріального світу на Мега -, Макро -, і мікросвіти Усвідомлення закономірностей природи , та осмислення свого місця в природі . Мета уроку

Слайд 6

План вивчення теми 1 Мегасвіт 2 3 Мікросвіт 4 Макросвіт

Слайд 7

Мегасвіт

Слайд 8

Мегасвіт На що протягом перегляду ви звернули увагу ? Чи існує і Всесвіті лише наша Галактика ? Чи являється Сонце найбільшою зіркою в Галактиці ? Сформулюйте висновок про розміри космічних тіл порівняно з тілами нашого навколишнього середовища . - Усі явища , які відбуваються між Галактиками:зближення, взаємодія, зіткнення відносимо до МЕГІСВІТУ . Цей світ утворюють тіла космічних розмірів . Оптичний прилад для дослідження космічних об’єктів називається - ТЕЛЕСКОП.

Слайд 9

Макросвіт

Слайд 10

Макросвіт Як Ви вважаєте які тіла відносять до Макросвіту ? Що Ви можете сказати про розміри цих тіл ? МАКРОСВІТ утворюють явища та тіла, розміри яких знаходяться в межах нашої Галактики. Оптичний прилад, за допомогою якого можна спостерігати зображення малих тіл в макросвіті називають Мікроскоп .

Слайд 11

Мікросвіт

Слайд 12

Мікросвіт Що Ви можете сказати про розміри мікросвіту ? Який висновок ви б зробили про розміри тіл з мікросвіту ? МІКРОСВІТ утворюють найдрібніші частинки речовини . Всі явища , що відбуваються в атомі відносять до мікросвіту. Пристрій за допомогою якого можна одержати зображення атомів називається Електронний мікроскоп .

Слайд 13

До якого світу належать зображення ?

Слайд 14

До яких світів належать запропоновані тіла ? Add Your Text Add Your Text бактерія Атомна решітка Планети

Слайд 15

Домашнє завдання Опрацювати § 3 , конспект . LOGO

Слайд 16

Дякую за увагу! LOGO

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика