X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Манометри"

Завантажити презентацію

"Манометри"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Манометри ТА Їх застосування

Слайд 2

Що Таке МАНОМЕТР? Манометр – це прилад для вимірювання тиску рідини, газу або пари.

Слайд 3

Слайд 4

Де застусовують манометри? Манометри застосовуються у всіх випадках, коли необхідно знати, контролювати і регулювати тиск. Найчастіше манометри застосовують в теплоенергетиці, на хімічних, нафтохімічних підприємствах, підприємствах харчової галузі.

Слайд 5

КЛАСИфікація манометрів

Слайд 6

За принципом дії За принципом дії виділяють деформаційні, рідинні, пружинні, вантажні, електричні, поршневі, мембранні, диференційні манометри.

Слайд 7

Деформаційні манометри Деформаційні (пружинні) манометри - найпоширеніші датчики тиску. Виготовляються з пружними чутливими елементами у вигляді манометричної пружини (рис. а), гнучкої мембрани. (рис. б) і гнучкого сильфона.

Слайд 8

Манометр Бурдона Манометр з одновитковою трубчастою пружиною .Цей прилад набув найбільшого поширення для вимірювання тиску. Пружними елементами цих приладів є порожнисті трубки овального або еліптичного перетину, зігнуті по колу на 180–270°. Один кінець трубчастої пружини 1 закритий пробкою і через поводок 4 і зубчатий сектор 3 з’єднується з маленькою шестернею, закріпленою на осі стрілки 2 приладу. Інший кінець трубчастої пружини впаяний у тримач 5, який забезпечений штуцером 6 з різьбою для приєднання манометра до джерела вимірюваного тиску.