X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мандрівка до країни “ Температури

Завантажити презентацію

Мандрівка до країни “ Температури

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема уроку. Мандрівка до країни “ Температури ”, 8 клас.

Слайд 2

сформувати поняття температури; дати уявлення про температуру, як фізичну величину; навчити вимірювати температуру тіл; розвивати вміння пояснювати навколишні явища; формувати навички колективної та самостійної праці; виховувати інтерес до навколишнього світу, до фізичних знань. Мета:

Слайд 3

Основні поняття: температура, термометр, градус, шкала, стан теплової рівноваги. Обладнання: три посудини з водою різних температур, різні види термометрів, медичний шприц з водою за кімнатної температури, відео дослід,мультимедійний проектор, комп'ютер. Тип уроку: засвоєння нових знань.

Слайд 4

Проблемне питання. Залучення учнів до проектної діяльності( учитель за кілька тижнів до запланованого уроку поділяє клас на групи, поставивши кожній конкретне завдання).

Слайд 5

Очікувані результати: розвиток творчих здібностей учнів; уміння працювати з додатковою літературою та Інтернетом; підвищення рівня вихованості в учнів.

Слайд 6

Недостатньо тільки отримати знання. Треба знайти їм застосування. Недостатньо тільки бажати, треба діяти. І.Гете