X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Лабораторна робота «Вимірювання ваги динамометром»

Завантажити презентацію

Лабораторна робота «Вимірювання ваги динамометром»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

1. Виміряйте за допомогою динамометра вагу запропонованих вам тіл. 2. Вимірявши вагу кожного тіла, обчисліть їхні маси. 3. Заповніть у зошиті для лабораторних робіт таблицю. № з/п Найменування тіл Вага тіла, Н Маса тіла, кг 1 2 3

Слайд 3

Задачі 1. З документальних репортажів можна побачити, що рухи космонавтів на борту орбітальної космічної станції нагадують рухи аквалангістів, що плавають під водою. Чи можна стверджувати, що аквалангісти так само перебувають у стані невагомості?

Слайд 4

Слайд 5

3. Більшість супутників планет не мають атмосфери. Чому? 4. Як змінюються сила тяжіння, що діє на космонавта, і його вага, коли він переміщається із Землі на орбітальну станцію?

Слайд 6

Розв’язок Сила тяжіння зменшується незначною мірою (менше ніж на 10 % при висоті орбіти станції 300 км над поверхнею Землі): вона залежить тільки від маси тіла й відстані до центра Землі, що при переміщенні на орбітальну станцію змінюється всього лише на кілька відсотків. Якби не сила притягання до Землі, орбітальна станція покинула б навколоземну орбіту й полетіла далеко в космічний простір. А от вага космонавта в орбітальній станції дорівнює нулю, оскільки космонавт разом зі станцією перебуває в стані вільного падіння на Землю.

Слайд 7

Розрахункові завдання 2. Чому дорівнює вага хлопчика, якщо він стоїть у нерухомому ліфті? Чому дорівнюватиме вага хлопчика, коли ліфт піднімається угору з постійною швидкістю? Маса хлопчика 40 кг. 1. Чи може хлопчик, на якого діє сила ваги 400 Н, тиснути на горизонтальну опору із силою 600 Н? 3. Яка сила ваги діє на порожній мідний куб з довжиною ребра 7 см і товщиною стінок 1 см?

Слайд 8

Слайд 9