X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Інфрачервоне випромінювання"

Завантажити презентацію

"Інфрачервоне випромінювання"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

інфрачервоне випромінювання

Слайд 2

Інфрачерво не випромі нювання (від лат. infra — нижче, скорочено ІЧ) — оптичне випромінювання з довжиною хвилі більшою, ніж у видимого випромінювання, що відповідає довжині хвилі, більшій від приблизно 750 нм. Людське око не бачить інфрачервоного випромінювання, органи чуття деяких інших тварин, наприклад, змій та кажанів, сприймають інфрачервоне випромінювання, що допомагає їм добре орієнтуватися в темряві.

Слайд 3

Інфрачервоні промені випромінюються всіма тілами, що мають температуру вищу за абсолютний нуль, максимум інтенсивності випромінювання залежить від температури. При підвищенні температури максимум зміщується в бік коротших хвиль, тобто в напрямку видимого діапазону. У зв'язку із залежністю спектру та інтенсивності інфрачервоного випромінювання від температури його часто називають тепловим випромінюванням.

Слайд 4

Зараз весь діапазон інфрачервоного випромінювання ділять на три складових: короткохвильова область: λ = 0,74-2,5 мкм; середньохвильова область: λ = 2,5-50 мкм; довгохвильова область: λ = 50-2000 мкм;

Слайд 5

Застосування 1.1. Медицина Інфрачервоні промені застосовуються в медичних цілях, якщо випромінювання не дуже сильно. Вони позитивно впливають на організм людини.

Слайд 6

1.2. Дистанційне керування Інфрачервоні діоди і фотодіоди повсюдно застосовуються в пультах дистанційного управління, системах автоматики, охоронних системах, деяких мобільних телефонах і т. п. Інфрачервоні промені не відволікають увагу людини в силу своєї невидимості.

Слайд 7

1.3. При фарбуванні Інфрачервоні випромінювачі застосовують у промисловості для сушіння лакофарбових поверхонь. Інфрачервоний метод сушки має істотні переваги перед традиційним, конвекційним методом. У першу чергу це, безумовно, економічний ефект. Швидкість і витрачається енергія при інфрачервоній сушці менше тих же показників при традиційних методах.