X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інфрачервоне випромінювання

Завантажити презентацію

Інфрачервоне випромінювання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: Інфрачервоне випромінювання

Слайд 2

Інфрачервоне випромінювання – це електромагнітне випромінювання, яке займає спектральну область між червоним кінцем видимого діапазону та короткохвильовим випромінюванням з довжиною хвилі 1-2мм. Інфрачервоний діапазон умовно поділяють на короткохвильовий або “жорстке” випромінювання (0,74-2,5 мкм), середній (2,5-50 мкм) та довгохвильовий або “м’який” (50 -2000мкм).

Слайд 3

Фізика інфрачервоного опалення: Сонце – джерело електромагнітного випромінювання, яке, в залежності від довжини хвилі, ділять на три частини. Перша – видиме світло, яке може бути за допомогою звичайної призми розщеплено на сім кольорів від фіолетового до червоного (в порядку зростання довжини хвилі). Більш короткі хвилі непомітні для неозброєного ока і знаходяться за фіолетовою областю спектра. Звідси й назва – ультрафіолетові хвилі. Наша атмосфера добре їх поглинає. Захисною реакцією організму людини на вплив ультрафіолету є потемніння шкіри, яке ми називаємо засмагою.

Слайд 4

Інфрачервоне випромінювання генерується будь-яким нагрітим тілом, температура якого визначає інтенсивність і спектр випромінюваної електромагнітної енергії. Нагріті тіла, що мають температуру вище 100oС, є джерелом короткохвильового інфрачервоного випромінювання. Однією з кількісних характеристик випромінювання є інтенсивність теплового опромінення, яку можна визначити як енергію, що випромінюється з одиниці площі в одиницю часу (ккал/(м2 * год) або Вт/м 2).

Слайд 5

Вимірювання інтенсивності теплових випромінювань інакше називають Актинометр , а прилад, за допомогою якого виробляють визначення інтенсивності випромінювання, називається Актинометр.

Слайд 6

Вплив на організм людини інфрачервоного випромінювання Інфрачервоне випромінювання, що потрапляє на тіло людини, впливає, перш за все, на незахищені його ділянки (обличчя, руки, шию, груди, очі). Основним його проявом є тепло, яке проникає на деяку глибину в тканини. Тіло людини може витримувати інфрачервоне випромінювання певної густини потоку енергії, яка вимірюється в Вт/м2. Так, при густині потоку випромінювання величиною 280-260 Вт/м2 відчувається ледь помітне тепло.