X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Гідроелектростанції"

Завантажити презентацію

"Гідроелектростанції"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Гідроелектростанції Учениць 7(11)Б класу Жукової Євгенії І Шалун Ксенії

Слайд 2

Гідроелектростанція (ГЕС) — електростанція, яка за допомого гідротурбіни перетворює кінетичну енергію води в електроенергію. 2.Якщо будівля розташована окремо, біля основи греблі на протилежному від водосховища боці, то така ГЕС називається пригреблевою 3.ГЕС, будівля якої є частиною греблі, називається русловою 1.ГЕС з використанням енергії припливів називають припливними Є різні види гідроелектростанцій:

Слайд 3

Принцип роботи ГЕС досить простий. Ланцюг гідротехнічних споруд забезпечує необхідний напір води, що надходить на лопат і гідротурбіни, яка приводить в дію генератори, що виробляють електроенергію. Необхідний напір води утворюється за допомогою будівництва греблі, і як наслідок концентрації річки в певному місці, або деривації - природним струмом води. У деяких випадках для отримання необхідного напору води використовують спільно і греблю, і деривації.

Слайд 4

Гідроелектричним станції поділяються в залежності від вироблюваної потужності: потужні - виробляють від 25 МВт до 250 МВт і вище; середні - до 25 МВт; малі гідроелектростанції - до 5 МВт (в деяких країнах (в тому числі і Україні) малими визнаються гідроелектростанції із потужністю до 10 МВт. Гідроелектростанції також діляться в залежності від максимального використання напору води: високонапірні - понад 60 м; середньонапірні - від 25 м; низьконапірні - від 3 до 25 м.

Слайд 5

Гідроаккумулюючі електростанції.Такі ГАЕС здатні акумулювати вироблювану електроенергію, і пускати її в хід у моменти пікових навантажень. Принцип роботи таких електростанцій наступний: в певні моменти (часи не пікового навантаження), агрегати ГАЕС працюють як насоси, і закачують воду в спеціально обладнані верхні басейни. Коли виникає потреба, вода з них поступає в напірний трубопровід і, відповідно, приводить в дію додаткові турбіни.

Слайд 6

Київська ГЕС експлуатується з 1964 року, коли розпочав роботу 1-й агрегат. Останній, 20-й, агрегат станції був зданий в експлуатацію в жовтні 1968 р. Ки ївська ГЕС є 1-шим ступенем каскаду гідроелектростанцій на р. Дніпро. Утворює Київське водосховище. Розташована у м. Вишгород. Загальна довжина напорного фронту гідроспоруд Київського гідроузла — 42,3 км, пропускна здатність — 12500 м3/сек.

Слайд 7

У 1892 році почала свою діяльність Ніагарська енергетична компанія. Її інвесторами були відомі американські фінансові магнати - Ротшильд, Морган, Джон Астор IV. Керував компанією Вільям Ренкай, нім'ям якого і була названа побудована гідроелектростанція, що вперше дала струм 1 січня 1905. Інженери досить сміливо розмістили ГЕС фактично прямо у водоспаді - від її водозабірних споруд до обриву менше 300 м

Слайд 8

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Фізика