X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ГЕОТЕРМАЛЬНА ЕНЕРГІЯ

Завантажити презентацію

ГЕОТЕРМАЛЬНА ЕНЕРГІЯ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ГЕОТЕРМАЛЬНА ЕНЕРГІЯ

Слайд 2

Що таке “енергія землі”? Геотермальна енергія – це тепло Землі, яке переважно утворюється внаслідок розпаду радіоактивних речовин у земній корі та мантії. Температура земної кори углиб підвищується на 2,5-3 °С через кожні 100 м (так званий геотермальний градієнт).

Слайд 3

Сторінки історії Електричну енергію з використанням геотермального резервуару сухої пари вперше було отримано в 1904р. італійцем П. Джино-ні Конті. Перший резервуар гарячої води, використаний для виробництва електричної енергії, був створений у Новій Зеландії у 50-х рр. ХХ ст. Перша комерційна геотермальна електростанція в США почала виробляти електроенергію у 1960 році.

Слайд 4

Усю природну теплоту, яка міститься в земній корі, можна розглядати як геотермальні ресурси двох видів: пара, вода, газ розігріті гірські породи

Слайд 5

Для отримання теплоти, акумульованої в надрах землі, її спочатку треба підняти на поверхню. Для цього бурять свердловини і, якщо вода досить гаряча, вона піднімається на поверхню природним чином, за нижчої температури може знадобитися насос. Геотермальні води – екологічно чисте джерело енергії, що постійно відновлюється. Воно суттєво відрізняється від інших альтернативних джерел енергії тим, що його можна використовувати незалежно від кліматичних умов і пори року.

Слайд 6

Геотермальний насос Поясненння: 1. Вхід контура нагрівання/охолодження; 2. Вихід контура нагрівання/охолодження; 3. Подача рассола с земного контура; 4. Повернення рассола земного контура; 5. Конденсатор; 6. Випаровувач; 7. Фільтр; 8. Реле потоку контура нагрівання/охолодження; 9. Реле потоку контура рассола; 10. Розширюючий клапан; 11. Циркуляційний насос для рассола; 12. Прессостат високого тиску; 13. Прессостат низького тиску; 14. Спіральний компресор (Copeland ZH) 15. Сепаратор; 16. Місце електричного заземлення!!!; 17. Вхідний клапан; 18. Конденсатор "м’ягкого" запуску компресора; 19. Електричні з’єднання, блок управління; 20. Поддон (з отвором для зливу конденсата); 21. Сервісний клапан високого тиску; 22. Сервісний клапан низького тиску; 23. Підогреватель компресора (захист замерзання).

Слайд 7

Якість геотермальної енергії невелика і краще її використовувати для опалення будів