X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ФОТОМЕТРІЯ. Варіант 1

Завантажити презентацію

ФОТОМЕТРІЯ. Варіант 1

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ФОТОМЕТРІЯ Урок фізики у 7 класі

Слайд 2

Фотометрія. Сила світла. Освітленість. Мета: Розвивати уявлення учнів про світло та величини, які його характеризують. Дати поняття про основні енергетичні характеристики світла та одиниці їх вимірювання. Аналізуючи досліди, розвивати вміння встановлювати зв’язки між силою світла, відстанню від поверхні до джерела світла, кутом падіння світлових променів та освітленістю. Звернути увагу на практичне використання цього навчального матеріалу.

Слайд 3

Демонстрації: Залежність освітленості від кута падіння променя, сили світла, відстані між освітленою точкою поверхні та джерелом світла. Тип уроку: Комбінований урок. Структура уроку: Актуалізація опорних знань учнів (6 хв.) Вивчення нового навчального матеріалу(20 хв.) Первинне закріплення вивченого матеріалу (14 хв.) Підсумки уроку, завдання додому (5 хв.)

Слайд 4

Зміст і методи навчальної діяльності 1. Актуалізація опорних знань учнів Методом фронтального опитування повторити: Що таке світло? Який склад білого світла? Що називають світловими явищами? Навести приклади світлових явищ. Що називають джерелами світла? Що називають точковими джерелами світла?

Слайд 5

Що таке світло?

Слайд 6

2. Який склад білого світла?

Слайд 7

3. Що називають світловими