X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Фотометрія. Сила світла та освітленість

Завантажити презентацію

Фотометрія. Сила світла та освітленість

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Фотометрія. Сила світла та освітленість Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку»

Слайд 2

Розв’язування задач Задача 10.6. Яку оптичну силу має розсіювальна лінза, фокуси якої містяться на відстані 25 см від лінзи? Задача 10.22. Запалену свічку поставили на відстані 30 см від збиральної лінзи з фокусною відстанню 10 см. На якій відстані від лінзи треба розмістити екран, щоб отримати на ньому зображення полум’я свічки? Дайте характеристику зображення. Розв’яжіть задачу, використовуючи формулу тонкої лінзи.

Слайд 3

Задача 10.23. Розв’яжіть задачу 10.22, побудувавши хід світлових променів. Порівняйте отримані відповіді. Задача 10.26. Лампа розташована на відстані 60 см від стіни. Якщо збиральну лінзу поставити посередині між лампою та стіною, вона дає на стіні зображення лампи. Яка оптична сила лінзи? Задача 10.32. Побудуйте зображення світної точки A, що міститься на головній оптичній осі збиральної лінзи.

Слайд 4

До задачі 1 Варіант 1 До задачі 3 До задачі 4

Слайд 5

До задачі 1 Варіант 2 До задачі 3 До задачі 4

Слайд 6

Правильні відповіді Варіант 1 Варіант 2 1 2 5 1 2 5 в в 6,7 дптр г б 0,5 м

Слайд 7

Точковим називають джерело, що випромінює світло однаково в усіх напрямках, розмірами якого можна знехтувати. Які приклади точкових джерел світла ви можете навести?

Слайд 8

Характеристики освітленості Характеристикою джерела світла є сила світла (I), яку вимірюють у канделах (кд). Освітленість (E) показує, скі