X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Фiзика як природнича наука

Завантажити презентацію

Фiзика як природнича наука

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Фізика наука про природу. Фізичні тіла й фізичні явища. У всі віки жила таємна надія – пізнати усі таємниці природи. В. Я. Брюсов Підготувала вчитель фізики Ляхоцька оксана Євгенівна

Слайд 2

Наука Наука – це процес отримання знань і відповідей на питання про навколишній світ. Наука виникла на основі знань необхідних людині, щоб вижити. Наука, що об’єднує усі знання про природу називається природознавством.

Слайд 3

Сучасні науки про природу Біологія Фізика Астрономія Географія Хімія

Слайд 4

Фізика Фізика ((physis) - «природа») – наука про загальні закономірності перебігу явищ природи. Завдяки досягненням фізичної науки людство має унікальні знання про структуру й поведінку найрізноманітніших об’єктів. Ці знання є основою для створення нових технологій та приладів.

Слайд 5

Слайд 6

Фізичні поняття Матерія – усе, що нас оточує (зірки, планети, рослини, тварини, люди, радіо-хвилі, магнітні поля) Поле – невидимі електромагнітні хвилі.

Слайд 7

Фізичні поняття Фізичне тіло – все, що створене природою і людиною (Місяць, дерева, ножиці, автомобілі). Речовина – все те, з чого складаються фізичні тіла (метал, скло).

Слайд 8

Фізичні явища Фізичні явища – це зміни, що відбуваються з фізичними тілами. Механічні явища пов’язані зі зміною у просторі взаємного розташування тіл. Теплові явища пов’язані зі зміною температурою.