X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Енергія Сонця

Завантажити презентацію

Енергія Сонця

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Сонце найпотужніше джерело енергії. На 1 м2 поверхні земної атмосфери припадає 1300 Вт сонячної енергії. Лише 3,5% сонячної енергії може забезпечити всі енергетичні потреби людства на необмежений час.

Слайд 3

Одержання електроенергії Одержання побутового тепла Одержання високотемпературного тепла в промисловості Використання на транспорті

Слайд 4

Найперспективнішим вважається метод перетворення сонячного випромінювання на електричну енергію за допомогою сонячних батарей. Нині такі батареї застосовуються обмежено: на космічних, телефонних станціях, для живлення радіостанцій геологів, навігаційних маяках. Широко використовуються сонячні батарейки в мікрокалькуляторах, електронних іграшках.

Слайд 5

Сонячна енергія може використовуватися і на транспорті - для енергоживлення автомобілів, невеликих суден і навіть літаків.

Слайд 6

Сонячну енергію використовують і для опалення будинків: проміння падає на стіни і дах, вкриті спеціальними колекторами тепла. А деякі дахи будинків у США вкривають сонячними батареями, що забезпечують дім електроенергією на весь день.

Слайд 7

Сонячна енергія в південних районах може бути використана для готування їжі, сушіння зерна та фруктів, опріснення води, підйому води з глибоких колодязів. У промислових масштабах можна одержати високотемпературне тепло (до 3800 градусів) у печах. Діють вони за таким принципом: система геліостатів спрямовує сонячні промені на велике параболічне дзеркало, у фокусі якого розміщують проби металів, сплавів чи мінералів для плавки.

Слайд 8

Сонячні електростанції екологічно чисті. Вони займають великі площі земель. Але на Землі є близько 20 млн. км2 пустель. На думку вчених, для задоволення енергетичних потреб цивілізації достатньо зайняти батареями лише 5- 15 % цих земель!

Слайд 9

Електроенергію можна отримувати також за допомогою генераторів Однією з таких станцій є сонячна електростанція (СЕС), споруджена в Криму, поблизу Керчі. Це станція баштового типу. Її потужність становить 1200 кВт.

Слайд 10

Сонячна енергія має велике майбутнє!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика