X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Електронний струм у розчинах

Завантажити презентацію

Електронний струм у розчинах

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентує Вчитель фізики Угорницької ЗОШ Андріїв Тетяна Степанівна та 9 клас

Слайд 2

Ввести поняття електролітів, пояснити суть електролізу, сформувати закони Фарадея, ознайомити учнів із основними фізичними величинами, що входять до математичного апарату теми,розглянути застосування процесу електролізу в практиці. Розвивати логічне мислення, творчі та пошукові здібності учнів, вміння аналізувати та робити висновки, систематизувати знання. Актуалізувати вивчене з хімії. Виховувати уважність, креативність, нестандартний підхід до вирішення поставленого завдання.

Слайд 3

Вивчення нового матеріалу. Метод випереджувального навчання.

Слайд 4

Дослід 1 Електроліз. Дослід 2 Електроліз мідь.

Слайд 5

Електроліз - фізико-хімічне явище, що полягає у виділенні на електродах складових частин розчинених речовин при проходженні електричного струму через розчин або розплав електроліту. Електроліз - окислювально-відновлювальна реакція. Над слайдом працював учень 9 класу Луцишин Петро.

Слайд 6

міграція реагуючих частинок під дією електричного поля до поверхні електрода перехід заряду з частки на електрод або з електрода на частку Виконав Луцишин Петро.

Слайд 7

**